12 روش برای بدست آوردن جم فری فایر از رایگان تا پولی!

0 5

بازی فری فایر با گیم پلی جذاب خود، توانسته هواداران بسیاری را به خود جذب کند. این بازی بتل رویال تلفن های هوشمند، کاربران را در مبارزاتی نفس گیر قرار می دهد. مبارزاتی که در آن ها، کوچک ترین دارایی به کار می آید. یکی از دارایی های کاربران در این بازی، جم ها یا دایاموند یا همان الماس های آن ها است.

ارزهای درون بازی، که بازیکن ها می توانند به کمک آن ها، بدون نیاز به خرید اکانت فری فایر ابزارهای لازم را خریداری کنند. از آن جایی که همه برای بردن به این بازی می آیند، اکثر افراد به دنبال جم رایگان فری فایر می گردند. اما آیا واقعا جم رایگان وجود دارد؟ باید گفت بله وجود دارد. اما به دست آوردن آن چندان ساده و سریع و البته ایمن نیست.

دریافت جم رایگان فری فایر، با روش های مختلف

انواع روش های به دست آوردن جم رایگان

روش های بسیاری برای به دست آوردن جم رایگان فری فایر وجود دارند. اما همگی آن ها مطمئن نیستند. در ادامه، به معرفی معروف ترین راه های دریافت جم رایگان پرداخته ایم.

جم رایگان فری فایر با ایدی

ایردراپ های Rs.10 یا Rs.29 ، روشی برای به دست آوردن رایگان جم و دیگر هدایایی چون اسکین، کاراکتر، اسلحه و غیره هستند. اما مشکل این روش، این است که تمامی کاربران پیشنهاد ایردراپ Rs.10 یا Rs.29 را دریافت نمی کنند. اما با این ترفند، می توانید این هدایا را با آیدی خود دریافت کنید.

 • ابتدا از حساب کاربری خود در بازی خارج شوید.
 • حال یک حساب کاربری جدید، با ایمیل یا حساب فیسبوک دیگری بسازید.
 • سپس حداقل در 20 رقابت کلش اسکواد به بازی بپردازید . در هر مچ، Boyea ایجاد کنید.
 • در حین بازی، شما پیشنهاد ایردراپ های Rs.10 و Rs.29 را دریافت می کنید.
 • حال آن ها را خریداری کنید.
 • با این کار 300 جم رایگان فری فایر بدست می آورید.
 • چند ایردراپ دیگر هم خریداری کنید. سپس بعد از بدست آوردن 10000 جم، تمامی آن ها را به آیدی سابق خود منتقل کنید.

دریافت جم، با برنامه Booyah

جم رایگان فری فایر با برنامه

برنامه های زیادی برای این کار وجود دارند. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Booyah!

این برنامه ساخته شده توسط خود گرنا، سازنده فری فایر، برای تولید محتوای مربوط به بازی های ویدیویی می باشد. با شرکت در مسابقات و رویدادهایی که برنامه برگزار می کند، می توانید جم رایگان به دست آورید.

FieWin

یک برنامه دریافت پول و بازی های آنلاین است. شما می توانید با اضافه کردن دوستان خود و انجام چندین تسک روزانه، درآمد دریافت کنید. سپس با آن درآمد، جم خریداری کنید.

ربات جم رایگان فری فایر

بات های بسیاری وجود دارند، که با هک بازی، به شما جم رایگان فری فایر می دهند. اما تمامی آن ها کارساز نیستند. سرورهای قدرتمند بازی اکثر این بات ها را تشخیص داده و حساب شما را بن می کنند. بنابراین استفاده از این روش را توصیه نمی کنیم. اگر خواستید از این روش استفاده کنید، از ربات مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.

فری فایر، بازی جذاب و نفس گیر

جم رایگان فری فایر بدون برنامه

روش های مختلفی برای دریافت جم رایگان، آن هم بدون نیاز به برنامه یا خرید جم فری فایر، وجود دارند. این روش ها عبارتند از:

 1. نصب کردن مود هایی که برای بازی توسعه داده شده اند. حتما از سالم بودن مود مطمئن شوید.
 2. انجام تسک های درون بازی برای دریافت تعدادی جم رایگان.
 3. خریداری جم، با قیمت مناسب، از سایت های ارائه دهنده ارزهای درون بازی.
 4. استفاده از گوگل پلی، که در ادامه به طور کامل به آن پرداخته ایم.

جم رایگان فری فایر از گوگل پلی

دریافت جم رایگان از گوگل پلی، خود شامل چندین روش می شود، که عبارتند از:

برنامه های GPT

برنامه های GPT یا Get Paid To، برنامه هایی هستند که بابت نظرسنجی و دیگر کارها، به شما مبلغی را می دهند. از جمله برنامه های GPT مبنی بر سرویس گوگل پلی، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

Google Opinion Rewards

در این برنامه گوگل بابت انجام یک سری پرسشنامه ها، به شما اعتبار درون برنامه ای خود و یا کارت هدیه های iTunes را می دهد. با استفاده از این اعتبارها یا Google Play Credits، می توانید در بازی جم خریداری کنید. البته این امکان برای گوشی های ios وجود ندارد.

Poll Pay

برنامه دیگری با مکانیزمی شبیه به برنامه پیش می باشد. استفاده از هدایای این برنامه برای کاربران ios، در بازی فری فایر ممکن نیست.

Easy Rewards

این اپلیکیشن نیز همانند دو برنامه پیش عمل می کند. اما متاسفانه همانند دو برنامه پیش، هدایای آن برای کاربران ios، در بازی فری فایر، قابل استفاده نیستند.

کدهای Redeem گوگل پلی

کدهای Redeem، توسط گوگل پلی منتشر شده و به کاربران تعلق می گیرند. با وارد کردن این کدها در حساب گوگل پلی خود، اعتبار دریافت کرده و در نتیجه با آن، جم رایگان فری فایر به دست می آورید. برای اطلاع از آخرین کدها، حتما سایت هایی که آن ها را قرار می دهند را، چک کنید. البته خود سایت گارنا نیز کدهایی را منتشر می کند، که اعتبار 24 ساعته داشته و مستقیما به شما جم می دهند.

Credits های گوگل پلی

این اعتبارها با انجام تسک های مختلف به شما تعلق گرفته و در حساب کاربری گوگل پلی، قابل برداشت هستند.

جمع بندی

روش های بالا، معروف ترین روش های دریافت جم رایگان فری فایر بودند. البته انجام آن ها ممکن است زمان بر، خسته کننده و گاهی غیرایمن باشد. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم، با خرید جم های بازی به بهترین قیمت از فروشگاه کالاف سنتر، در بازی بی رقیب شوید.

منبع مدیاتی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.