5 عنوان از جذاب ترین و بهترین بازی های پولی اندروید Android

0 17

اندروید، یکی از سیستم عامل‌های موبایل است که از همان ابتدا، به خاطر امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می‌داد، آنقدر سر و صدا به پا کرد که به راحتی به یکی از رقبای جدی ios تبدیل شد. فروشگاه گوگل پلی نیز، برای قرار دادن برنامه‌ها و بازی‌هایی ایجاد شد که دولوپرهای اندروید آن را می‌ساختند و بازی‌های پولی اندروید، اگرچه ممکن است کمی گران باشند اما ارزشش را دارند و شما می‌توانید لذت واقعی بازی کردن با موبایل را با این عناوین جذاب، تجربه کنید.

شما با خرید گیفت کارت گوگل پلی Google Play در ایران موجو یا استفاده از یک کارت اعتباری، می‌توانستید به تمام بازی‌ها و برنامه‌های پولی و رایگان موجود در این فروشگاه دسترسی پیدا کنید. در این مقاله، به معرفی 5 عنوان از جذاب ترین بازی‌های پولی اندروید می‌پردازیم که هر یک از آنها، لذت واقعی بازی کردن با موبایل را به شما نشان خواهند داد.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

بازی Stardew Valley

اگر به بازی‌هایی مانند Hay Day علاقمند باشید، عنوان Stardew Valley بسیار بهتر از آن، می‌تواند شما را غافلگیر کند. این بازی 7.99 دلاری، یکی از معروف ترین و بهترین بازی‌های پولی اندروید در ژانر شبیه سازی و استراتژیک کشاورزی است و شما در آن، می‌توانید مزرعه داشته باشید، محصولات خودتان را بفروشید و لذت چرخیدن در محیط طبیعی روستایی را تجربه کنید. البته دره استاردو، فقط یک شبیه سازی مزرعه داری نیست و شما می‌توانید با پیشرفت در بازی، مانند یک انسان واقعی از آنجا خارج شوید، به شهر بروید و یا حتی ازدواج کنید!

 

خرید گیفت کارت گوگل پلی برای بازی Downwell

بازی Downwell

عناوین هیجان انگیز، همیشه پای ثابت لیست‌های بازی هستند و امکان ندارد لیست بازی‌های متنوعی وجود داشته باشد و حداقل یک عنوان ماجراجویی در آن پیدا نکنید. بازی Downwell، یکی از همین عناوین است که با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی عرضه می‌شود و شما می‌توانید با خرید یک گیفت کارت گوگل پلی از فروشگاه‌هایی مانند ایران موجو و استفاده از آن برای شارژ اکانت کاربری خود در این فروشگاه، این عنوان جذاب را تهیه کنید. در این بازی، شما قرار است به عمیق ترین چاه‌های تاریک و خوفناک سفر کنید؛ موجودات مرموز را بکشید و سنگ‌های گرانبهایی را بدست آورید. به عبارت دیگر، Downwell یکی از بهترین بازی‌های پولی اندروید و یک سقوط آزاد همراه با زد و خورد است که امتحان آن خالی از لطف نخواهد بود.

 

بازی Teslagrad

اگر به بازی‌های معمایی علاقه دارید، Teslagrad می‌تواند یک عنوان بسیار جذاب برای شما باشد. در این بازی 4.99 دلاری، شما در نقش پسری بازی می‌کنید که در شهری به نام Teslagrad قرار دارد و توسط سربازان امپراطوری Elektropia تحت تعقیب است. با ورود او به برجی باستانی به نام تسلا، او با تکنولوژی قدیمی آشنا می‌شود که سرآغاز ایجاد معماهای زیادی برای او و البته شما خواهد بود. این بازی، به دلیل ماجراجویی جالب و طراحی زیبایی که دارد، در بین بهترین بازی‌های پولی اندروید، جایگاه بسیار خوبی دارد و می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

 

بازی Suzy Cube

در بین بازی‌های ساخته شده برای پلتفرم اندروید، معمولا کمتر عنوانی را پیدا می‌کنید که هم سه بعدی باشد و هم جذاب و البته با مزه!

بازی Suzy Cube، یکی از بهترین بازی‌های پولی اندروید است که دقیقا این سه ویژگی را دارد. در این بازی، شما در نقش شخصیتی مکعبی  هستید که قرار است با حرکت کردن و پریدن، دشمنان خود را از بین ببرد. البته قضیه به همین سادگی‌ها نیست و دشمنانتان می‌توانند شما را بکشند؛ بنابراین باید با پشت سر گذاشتن سریعتر مراحل، قوی تر از قبل ظاهر شوید. قیمت این بازی در فروشگاه گوگل پلی، 3.99 دلار است.

خرید گیفت کارت گوگل پلی برای بازی jydge

بازی JYDGE

آینده، همیشه تصوری از روبات‌های عصبانی و البته قاتل را به ما می‌دهد که قرار است مانند سری فیلم‌های ترمیناتور، به دنبال نابود بشر باشند. این تصور، دستمایه تولید بازی‌ها و عناوین جذابی برای اندروید نیز شده است. بازی JYDGE، یکی دیگر از بازی‌های پولی اندروید است که با همین مضمون ساخته شده است اما دیدگاهی کاملا برعکس تصور ما دارد. در این بازی، شما در نقش یک ربات خوب هستید که قرار است با نابودی گروه‌های شرور و جنایتکار در دنیا، صلح و عدالت را به زندگی مردم بازگرداند. این بازی، یکی از عناوین گران اندروید است و 5.99 دلار قیمت دارد؛ البته اگر هیجان آن را در نظر بگیریم، می‌بینیم که تقریبا ارزشش را دارد.

منبع مدیاتی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.