طرح فروش دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا – آ‌ذر ۱۴۰۱

0 3

کراس‌ اوور دیگنیتی پرایم محصول جدید گروه بهمن بوده که در حقیقت یک خودرو چینی به نام دانگ فنگ ix5 است که با نام دیگنیتی به بازار عرضه می‌شود. این کراس‌اوور ابعاد و اندازه نسبتا بزرگی دارد و در دسته کراس‌اوورهای سایز متوسط رده بندی می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر مشخصات و شرایط فروش اعلامی برای خودرو دیگنیتی و مدل‌ها و فیس‌لیفت‌های مختلف این خودرو در سال ۱۴۰۱:

فهرست مطالبطرح فروش دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۱فروش نقدی محصولات بهمن موتور (دیگنیتی پرستیژ و دیگنیتی پرایم) [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۱قیمت دیگنیتی پرستیژ بالاخره اعلام شد [به روز رسانی] – آبان ۱۴۰۱فروش فوری خودروی دیگنیتی [به روز رسانی] – تیر ۱۴۰۱شرایط فروش دیگنیتی ‌پرایم در سال ۱۴۰۱ اعلام شد [به‌روزرسانی] – اردیبهشت ۱۴۰۱طرح فروش فوری دیگنیتی اعلام شد [به‌روزرسانی] – اسفند ۱۴۰۰دیگنیتی پرایم با قیمت و قوانین جدید به فروش می‌رسد [به‌روزرسانی] – بهمن ۱۴۰۰بهمن‌موتور تاریخ جدیدی برای شرایط فروش دیگنیتی پرایم اعلام کرد [به‌روزرسانی] – دی ۱۴۰۰بهمن‌موتور شرایط فروش جدیدی از خودرو دیگنیتی پرایم اعلام کرد [به‌روزرسانی] – دی ۱۴۰۰شرایط فروش دیگنیتی توسط بهمن موتور ویژه آذرماه اعلام شد [به‌روزرسانی] – آذر ۱۴۰۰جزئیات جدیدترین طرح فروش خودرو دیگنیتی اعلام شد [به‌روزرسانی] – آبان ۱۴۰۰طرح جدید فروش فوری خودرو دیگنیتی [به روز رسانی] – اردیبهشت ۱۴۰۰اولین طرح فروش دیگنیتی پرایم [به روز رسانی] – فروردین ۱۴۰۰دیگنیتی چه مشخصاتی دارد؟

طرح فروش دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۱

گروه بهمن قصد دارد خودروهای دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ را با قیمت های قبلی در بورس کالا عرضه کند.

بر این اساس در دور جدید عرضه کراس اوورهای مونتاژی گروه بهمن در بورس، دیگنیتی پرایم با قیمت پایه ۸۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بورس کالا عرضه خواهد شد و ثبت درخواست خرید آن از روز سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱ در تالار خودرو بورس کالای ایران آغاز می شود.

یکی از جدیرترین محصولات گروه بهمن یعنی کراس‌اوور دیگنیتی پرستیژ نیز پس از عرضه عمومی، در این دور عرضه خودرو در بورس وارد شده است. ثبت سفارش خرید دیگنیتی با قیمت پایه ۹۹۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.

نام خودرورنگ بدنهتریم داخلیظرفیتتاریخ عرضهدیگنیتی پرستیژسفیدمشکی۲۶۲۳ آذر ۱۴۰۱دیگنیتی پرستیژسفیدزرشکی۲۶۲۳ آذر ۱۴۰۱دیگنیتی پرستیژمشکیمشکی۲۷۲۳ آذر ۱۴۰۱دیگنیتی پرستیژمشکیزرشکی۲۷۲۳ آذر ۱۴۰۱دیگنیتی پرایمسفیدمشکی۵۳۲۲ آذر ۱۴۰۱دیگنیتی پرایمسفیدزرشکی۵۳۲۲ آذر ۱۴۰۱دیگنیتی پرایممشکیمشکی۵۴۲۲ آذر ۱۴۰۱دیگنیتی پرایممشکیزرشکی۵۴۲۲ آذر ۱۴۰۱فروش نقدی محصولات بهمن موتور (دیگنیتی پرستیژ و دیگنیتی پرایم) [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۱

گروه خودروسازی بهمن‌موتور اعلام کرد که از روز سه شنبه مورخ ۱ آذرماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح الی جمعه ۴ آذرماه ۱۴۰۱ طرح جدیدی در خصوص فروش نقدی خودروهای دیگنیتی پرستیژ و دیگنیتی پرایم اجرا خواهد شد.

تمامی محدودیت های قبلی در طرح قرعه کشی در این بخشنامه هم اعمال خواهد شد.

نام محصولقیمت محصولموعد تحویلدیگنیتی پرستیژ۱.۱۲۰.۰۰۰.۰۰۰۳۰ روز کاریدیگنیتی پرایم۹۳۵.۰۰۰.۰۰۰۳۰ روز کاریدر طرح جدید فروش بهمن موتور، خودرو دیگنیتی پرستیژ برای نخستین بار عرضه خواهد شد.

قیمت دیگنیتی پرستیژ بالاخره اعلام شد [به روز رسانی] – آبان ۱۴۰۱

سرانجام بهمن موتور قیمت نهایی دیگنیتی پرستیژ را اعلام کرد. این شرکت خودروسازی خصوصی پیش از این و حتی در زمان رونمایی از دیگنیتی پرستیژ قیمت دقیق آن را اعلام نکرده بود.

قیمت دیگنیتی پرستیژ برای آبان ماه سال ۱۴۰۱ معادل با ۱ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان اعلام شده است.

فروش فوری خودروی دیگنیتی [به روز رسانی] – تیر ۱۴۰۱

زمان جدید ثبت نام خودروی دیگنیتی شرکت بهمن موتور در سامانه یکپارچه مشخص شد. این شرایط فروش از ساعت 17 شنبه 1401/04/25 آغاز خواهد شد و به مدت 72 ساعت ادامه خواهد داشت. تمام محدودیت‌های شرایط فروش قبلی همچنان اعمال خواهد شد. متقاضیان برای ثبت نام باید به سایت sale.iranecar.com مراجعه کنند.

خودروقیمت قطعیرنگموعد تحویلدیگنیتی935،000،000سفید – مشکی – قرمز – آبی – خاکستری کهکشانی – سربی۳۰ روز کاریشرایط فروش دیگنیتی ‌پرایم در سال ۱۴۰۱ اعلام شد [به‌روزرسانی] – اردیبهشت ۱۴۰۱

خودروهای دیگنیتی پرایم روز چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه سال جاری به صورت آنلاین به فروش می رسند.

بر اساس اعلام بهمن موتور، فروش نقدی اعتباری دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم ۵ و ۷ نفره از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت برای مشتریان به صورت آنلاین از طریق پرتال https://bahman.iranecar.com انجام خواهد شد.

گفتنی است این فروش تا ساعت ۱۶ همان روز یا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

بهمن موتور به منظور عرضه خودرو به مصرف کننده واقعی، رهن سند خودرو به مدت یک سال را در دستور کار قرار داده است.

طرح فروش فوری دیگنیتی اعلام شد [به‌روزرسانی] – اسفند ۱۴۰۰

گروه خودروسازی بهمن‌موتور اعلام کرد که از هفته آینده یک شرایط فروش نقدی برای خودرو دیگنیتی برگزار خواهد کرد.

این طرح فروش روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه ساعت ۱۰ صبح اجرایی شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد یافت.

لازم به ذکر است که سند خودروهای ارائه شده در طرح مذکور به جهت مدیریت بازار آزاد به مدت یک سال در رهن شرکت بهمن‌موتور خواهند بود.

خودروقیمت مصوب فروشمبلغ رهنمبلغ قابل‌پرداختدیگنیتی پرایم۸,۵۹۹,۰۰۰,۰۰۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰۸,۵۷۹,۰۰۰,۰۰۰تمامی مبالغ مذکور به میلیون تومان هستند.دیگنیتی پرایم با قیمت و قوانین جدید به فروش می‌رسد [به‌روزرسانی] – بهمن ۱۴۰۰

بهمن‌موتور در روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح شرایط فروش خودرو دیگنیتی پرایم را آغاز خواهد کرد. این شرایط فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه می‌یابد.

در شرایط فروش جدید قیمت دیگنیتی پرایم نسبت به قبل ۶۵ میلیون تومان افزایش یافته و به ۸۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تومان رسیده است.

در این طرح فروش قانون سند در رهن به مدت یک سال برقرار بوده و مبلغ ۲ میلیون تومان از قیمت نهایی خودرو نیز از مالک دریافت نخواهد شد تا بحث در رهن بودن سند خودرو اجرایی شود. این مبلغ در زمان فک رهن (در بهمن ۱۴۰۱) به شرکت پرداخت شده و خودرو به طور کامل به نام مالک سند خواهد خورد.

گفتنی است بهمن‌موتور ثبت‌نام با کد ملی و یا کد حقوقی عاملیت‌های خود را ممنوع کرده است و همچنین حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر نیز مورد تایید این گروه خودروسازی نیست.

خودروقیمت کارخانه‌ایرنگمالیات برارزش افزوده و سایر هزینه‌هاقیمت مصوب فروشمبلغ رهنمبلغ قابل‌پرداختدیگنیتی پرایم۷۶۴.۸سفید – مشکی – قرمز – آبی – خاکستری کهکشانی – سربی۹۵.۱۸۵۹.۹۲۸۵۷.۹تمامی مبالغ مذکور به میلیون تومان هستند.بهمن‌موتور تاریخ جدیدی برای شرایط فروش دیگنیتی پرایم اعلام کرد [به‌روزرسانی] – دی ۱۴۰۰

شرکت بهمن‌موتور ضمن عذرخواهی از مشتریان خود عنوان کرد که دلیل لغو شرایط فروش اعلامی از سوی این شرکت برای خودرو دیگنیتی پرایم در روز دوشنبه ۲۰ دی‌ماه، ایجاد اختلال و مشکل در سیستم زیر ساختی فروش آنلاین بهمن‌‌موتور بوده است.

این شرکت همچنین عنوان کرد که شرایط فروش دیگنیتی پرایم روز یکشنبه ۲۶ دی ماه ۱۰ ساعت صبح مجددا فعال خواهد شد.

بهمن‌موتور شرایط فروش جدیدی از خودرو دیگنیتی پرایم اعلام کرد [به‌روزرسانی] – دی ۱۴۰۰

بهمن‌موتور این هفته یک شرایط فروش فوری برای خودرو دیگنیتی پرایم را فعال خواهد کرد.

گفته می‌شود این شرایط فروش روز دوشنبه ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح فعال شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد یافت.

لازم به ذکر است که سود انصراف سالانه و جریمه تاخیر ماهانه این محصول به ترتیب برابر با ۱۵ و ۲.۵ درصد است.

خودروقیمت قطعی (میلیون تومان)رنگموعد تحویلدیگنیتی۷۹۵سفید – مشکی – قرمز – آبی – خاکستری کهکشانی – سربیهفته آخر بهمنشرایط فروش دیگنیتی توسط بهمن موتور ویژه آذرماه اعلام شد [به‌روزرسانی] – آذر ۱۴۰۰

شرکت بهمن‌موتور قصد دارد از روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه طرح فروش نقدی خودرو دیگنیتی را آغاز کند.

در این طرح فروش فوری، خودرو دیگنیتی به صورت اینترنتی و از طریق سایت بهمن‌موتور به آدرس bahman.ir، در تعداد محدود و با قیمت قطعی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

شرایط فروش مذکور در روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۶ همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد یافت.

خودروقیمت قطعی (میلیون تومان)رنگموعد تحویلدیگنیتی۷۹۵سفید – مشکی – قرمز – آبی – خاکستری کهکشانی – سربیهفته آخر دی ماهجزئیات جدیدترین طرح فروش خودرو دیگنیتی اعلام شد [به‌روزرسانی] – آبان ۱۴۰۰

گروه خودروسازی بهمن‌موتور جزئیات مرتبط با جدیدترین طرح فروش خودرو دیگنیتی را اعلام کرد.

براین اساس متقاضیان خرید این خودرو می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۷ آبان ماه به سایت بهمن‌موتور به آدرس bahman.ir مراجعه کرده و با پرداخت ۷۹۵ میلیون تومان نسبت به خرید آن اقدام کنند.

این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، آبی، خاکستری کهکشانی و خاکستری گرافیتی در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

لازم به ذکر است که موعد تحویل خودرو دیگنیتی در این طرح فروش هفته چهارم آذر ماه است.

طرح جدید فروش فوری خودرو دیگنیتی [به روز رسانی] – اردیبهشت ۱۴۰۰

شرایط فروش با قیمت قطعی خودرو دیگنیتی به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ 1400/02/27 ساعت 10 صبح لغایت ساعت 16 همان روز مطابق جدول ذیل آغاز خواهد شد.

موعد تحویل این خودرو هفته سوم تیرماه خواهد بود.

اولین طرح فروش دیگنیتی پرایم [به روز رسانی] – فروردین ۱۴۰۰

بر اساس شرایط فروش بهمن دیگنیتی پرایم، عرضه این خودرو به صورت اینترنتی و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ روز سه شنبه مورخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ با قیمت ۷۴۹.۵ میلیون تومان خواهد بود و مشتریان می توانند به صورت اینترنتی فرایند خرید این خودرو را بر روی وبسایت فروش گروه بهمن طی نمایند. فروش دیگنیتی به صورت نقدی است و در مرحله اول این خودرو هفته اول خرداد ۱۴۰۰ در اختیار خریداران قرار می گیرد. سود انصراف این طرح فروش ۱۵ درصد تعیین شده و متقاضیان می توانند میان رنگ های سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی انتخاب داشته باشند.

همچنین تریم داخلی خودرو به سلیقه خریدار با دو طرح مشکی و مارون (قرمز) عرضه می شود. مدیران این شرکت می گویند که عرضه کراس اوور جدید بهمن موتور ادامه دار خواهد بود و از این پس شرایط فروش دیگنیتی پرایم هر ماه برقرار می شود.

گارانتی پایه این کراس اوور مونتاژی ۳ سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر است و مشتریان می توانند بسته های گارانتی بیشتر را به صورت مجزا خریداری کنند.

دیگنیتی چه مشخصاتی دارد؟

دیگنیتی یا همان دانگ فنگ ix5 با پیشرانه SFG15T در خط تولید بهمن موتور مونتاژ خواهد شد. این پیشرانه از نوع ۱٫۵ لیتری توربو است و ۱۴۷ تا ۱۵۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۲۰ نیوتن متر تولید می‌کند. حداکثر گشتاور این پیشرانه در ۱۸۰۰ تا ۴۰۰۰ دور در دقیقه قابل بهره برداری است و این توان به وسیله جعبه دنده اتوماتیک CVT به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

این پیشرانه دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ است و مصرف سوخت بهینه و ترکیبی آن به ترتیب ۵٫۴ و ۷٫۵ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام می‌شود.

در این خودرو از امکاناتی چون کنترل پایداری هوشمند، کنترل ایستایی در سر بالایی و سرازیری، دوربین ۳۶۰ درجه، ورود بدون کلید، کلیس استارتر، سقف پانوراما، سنسور باران، سنسور پارک چلو و عقب، گرمکن آینه، تهویه اتوماتیک با دکمه های لمسی، حالات رانندگی مختلف و غیره بر خوردار هستید.

نزدیک‌ترین رقیب کراس‌ اوور دیگنیتی در بازار را باید چری تیگو 7 بدانیم. همانند بسیاری از خودروهای چینی ساخته شده طی چندسال اخیر، کراس ‌اوور دیگنیتی نیز به یک پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر مجهز است اما استفاده از جعبه دنده اتوماتیک با ضرایب پیوسته، این خودرو را در دسته کراس‌ اوورهای اقتصادی قرار می‌دهد.

قیمت خودرو دیگنیتی در بازار ایران چقدر است؟ قیمت خودروی دیگنیتی پرایم در حال حاضر (اردیبهشت) در بازار ایران بالاتر از ۹۵۰ میلیون تومان است. مشخصات فنی دیگنیتی چیست؟ پیشرانه دیگنیتی از نوع ۱٫۵ لیتری توربو است و ۱۴۷ تا ۱۵۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۲۰ نیوتن متر تولید می‌کند. حداکثر گشتاور این پیشرانه در ۱۸۰۰ تا ۴۰۰۰ دور در دقیقه قابل بهره‌برداری است و این توان به وسیله جعبه دنده اتوماتیک CVT به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. خودرو دیگنیتی چه آپشن‌هایی دارد؟ این خودرو از امکاناتی چون کنترل پایداری هوشمند، کنترل ایستایی در سر بالایی و سرازیری، دوربین ۳۶۰ درجه، ورود بدون کلید، کلیس استارتر، سقف پانوراما، سنسور باران، سنسور پارک چلو و عقب، گرمکن آینه، تهویه اتوماتیک با دکمه های لمسی، حالات رانندگی مختلف و غیره بر خوردار هستید.

منبع دیجیاتو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.