شرایط فروش هایما S7 ایران خودرو در بورس کالا اعلام شد

0 4

در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر جدیدترین شرایط فروش اعلامی برای خودرو هایما S7 ایران خودرو و تغییرات قیمتی این محصول:

فهرست مطالبعرضه خودروهای هایما S7 در بورس کالا [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۱قیمت جدید هایما S7 پلاس اعلام شد [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۱ثبت نام هایما برای مادران [به روز رسانی] – آبان ۱۴۰۱مروری بر مشخصات هایما S7

عرضه خودروهای هایما S7 در بورس کالا [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۱

براساس اطلاعیه بورس کالا ایران، در جدیدترین عرضه محصولات ایران خودرو، 900 دستگاه خودرو هایما مدل‌های S7 و هایما S5 با قیمت جدید روز 7 آذرماه روی تابلو می‌رود.

تاریخ تحویل این محصولات ایران خودرو 90 روزه و 6 اسفندماه 1401 خواهد بود.

به این قیمت خرید خودروهای هایما از بورس کالای 13 درصد بهای نهایی خودرو بابت مالیات ارزش افزوده و عوارض قانونی به علاوه هزینه‌های بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعاً به مبلغ ۴۲ میلیون و ۳۴ هزار و ۵۰۰ ریال اضافه می‌شود.

در این دوره از عرضه خودروهای هایما در بورس کالا، هر کد ملی (خریداران حقیقی) تنها می‌تواند یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو ثبت درخواست کند. شرایط سنی خریداران بایستی ۱۸ سال تمام بوده و متقاضیانی که در عرضه قبلی بورس کالا نتوانستند خودرو خرید کنند مجاز هستند که در این دوره شرکت کنند.

خریداران برای تکمیل مراحل خرید باید همزمان با پرداخت مبلغ کامل خرید هایما از در بورس، حداکثر تا پایان مهلت مجاز، با مراجعه به سایت فروش ایران خودرو اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کنند و تکمیل وجوهات و هزینه‌های متعلقات قانونی در زمان مقرر از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود. در ادامه با انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، نسبت به انتخاب بیمه گر موردنظر خود را در سایت و واریز وجه هزینه‌ها فرآیند خرید تکمیل می‌شود.

براساس اطلاعیه منتشر شده توسط بورس کالا در صورت عدم واریز هزینه‌های مذکور حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تأخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.

جدول عرضه خودرو خودروهای هایما S7 در بورس با قیمت جدید:

تاریخ عرضهنام کالاحجم عرضهقیمت پایه (میلیون تومان)تاریخ تحویل7 آذر 1401هایما S7 سیاه200833.56 اسفند 14017 آذر 1401هایما S7 سفید4008106 اسفند 1401قیمت جدید هایما S7 پلاس اعلام شد [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۱

ایران خودرو قیمت جدید هایما S7 پلاس را در دو مدل معمولی و سفارشی ویژه آذرماه ۱۴۰۱ابلاغ کرد.قیمت های درج شده برای طرح های فروش فوری آذرماه اعمال شده و برای کسانی که این خودروها را از قبل در طرح های پیش فروش خریداری کرده بودند با همان قیمت قبلی محاسبه خواهد شد.

نام محصولقیمت آبان (پایه)قیمت آذر (پایه)قیمت نهایی مصرف کننده (حدودی)هایما اس ۷۷۴۲۸۱۰۹۲۰هایما اس ۷ سفارشی۷۵۶۸۳۳۹۴۵تمامی قیمت‌ها به میلیون تومان است.ثبت نام هایما برای مادران [به روز رسانی] – آبان ۱۴۰۱

جددیترین شرایط فروش نقدی هایما S7 پلاس توربو، از روز یکشنبه ۸ آبان ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد. این بخشنامه مختص به طرح جوانی جمعیت (مادران) است و متقاضیان می‌توانند هایما را با قیمت قطعی و تحویل ۳۰ روزه خریداری نمایند.

از آنجایی که خودرو هایما بصورت فروش فوری عرضه شده است، تمامی افرادی که تا قبل از تکمیل ظرفیت، واریز وجه را انجام داده باشند، بعنوان برنده نهایی مشخص خواهند شد.

مروری بر مشخصات هایما S7

هایما یک خودروساز چینی است که از سال ۱۹۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود و از سال ۲۰۰۶ تاکنون تحت مالکیت گروه صنعتی فاو به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

نسخه‌ای که هم اینک تحت عنوان هایما S7 توربو در ایران ارائه می‌شود، همان مدل ۲۰۱۳ (فیس‌لیفت اول) بوده که در پی عدم استقبال مطلوب از مدل تنفس طبیعی (نسخه ۲۰۱۱)، به پیشرانه توربوشارژ ۱.۸ لیتری با قدرت و شتاب بیشتر تجهیز شده و آمده تا ناکامی‌های مدل تنفس طبیعی ۲ لیتری را جبران نماید.

در حال حاضر نسخه‌های هایما S7 توربو و هایما S7 پلاس در بازار کشورمان عرضه می‌شود.

در نسخه هایما S7 پلاس جک برقی صندوق عقب به خودرو اضافه شده؛ بنابراین راننده می‌توانند یا با زدن دکمه روی ریموت یا با زدن دکمه تعبیه شده در کابین، درب صندوق را براحتی باز کند. البته سنسور پا نیز برای این آپشن نصب شده و راننده می‌تواند با تکان دادن پای خود در زیر سپر عقب، درب صندوق را باز کند.

منبع دیجیاتو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.