هیئت مدیره دوره سوم انجمن واردکنندگان موبایل مشخص شدند

0 2

صبح امروز مجمع عادی انجمن واردکنندگان موبایل برگزار و اعضای این انجمن، هیئت مدیره دوره سوم را انتخاب کردند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، اعضای جدید هیئت مدیره این انجمن با رای شرکت‌های عضو انتخاب و هیئت رییسه جدید سکان هدایت این تشکل صنفی را در دست گرفتند.

در آخرین مجمع عادی این انجمن با مشارکت حداکثری اعضای واجد شرایط، انتخابات تعیین هیئت مدیره دور سوم برگزار شد. از بین 15 کاندیدای هیئت مدیره و سه کاندیدای سمت بازرس، 7 نفر با کسب بیشترین آرا به عنوان اعضای هیئت مدیره و یک نفر نیز به عنوان بازرس اصلی انتخاب شدند.

در این انتخابات، «ابراهیم عمرانی»، «حبیب اله اسدی»، «کیوان حسن پور»، «عبدالمهدی اسدی»، «حسین روزبه»، «محسن خردمند» و «حسین غروی رام» به عنوان اعضای هیئت مدیره و «امیرحسن هشترودی» به عنوان بازرس، برگزیده شدند.

همچنین «ابوالفضل حیدر» و «رضا قربانی» به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره و «احسان بیات» نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

پس از نخستین جلسه هیئت مدیره منتخب، عمرانی به عنوان رئیس هیئت مدیره، اسدی نایب رئیس هیئت مدیره، خردمند به عنوان خزانه دار، روزبه به عنوان منشی و مهدی عبقری به سمت دبیر به مدت سه سال انتخاب شدند. لازم به ذکر است عمرانی صاحب گروه عمرانی است که چندی پیش گوشی‌های فرانسوی ویکو را وارد بازار ایران کرد.

لازم به ذکر است تعداد اعضای هیئت مدیره این دوره با توجه به افزایش اعضا و بزرگ شدن خانواده زنجیره تأمین موبایل کشور، از 5 به 7 نفر افزایش یافت تا با مشارکت و هم‌فکری طیف‌های مختلف، موانع پیش روی فعالان برداشته و مطالبات آن‌ها با توان بیشتری پیگیری شود.

یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که اکنون واردکنندگان موبایل با آن رو‌به‌رو هستند، بحث واردات و رجیستری آیفون 14 است. با وجود پیگیری‌های مختلف هنوز هیچ جواب مشخصی در این زمینه ارائه نشده است تا این سری جدید گوشی‌های اپل فعلا تنها به صورت مسافری در بازار موبایل به فروش برسند.

منبع دیجیاتو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.