اپلیکیشن های اسنپ از گوگل پلی حذف شدند

0 8

زمان مطالعه: 2 دقیقهاپلیکیشن‌های ⁧ اسنپ فود⁩ و ⁧ اسنپمارکت⁩ از گوگل پلی حذف شدند.
اپلیکیشن های اسنپ از گوگل پلی حذف شدند
در پی گزارشات متعدد کاربران مبنی بر جاسوسی اپلیکیشن اسنپ از کاربران به گوگل پلی و ثبت امتیاز 1 به این اپلیکیشن، این اپلیکیشن از گوگل پلی حذف شد و اکات متعلق به دولوپر اسنپ نیز به حالت تعلیق در آمد.
‏با توجه به کاهش شدید امتیاز اسنپ فود⁩ [قبل از حذف بر اساس تصویر]، این «احتمال» نیز اکنون مطرح است که ریپورت گسترده کاربران باعث حذف برخی اپلیکیشن‌ها از گوگل پلی شده باشد.
بر اساس آنچه آرشیو اینترنت نشان می‌دهد، حدود ۳ ماه پیش در ۱۷ آگوست امتیاز اپلیکیشن اسنپ فود ۲.۵ بوده است. قبل از حذف امتیاز این اپلیکیشن به ۱.۱ رسیده است.

این اتفاق در حالی رخ داد که مشابه همین اقدام در خصوص اپلیکیشن های تپسی، آیگپ، سروش و بله در گوگل پلی رخ داده و این اپلیکیشن ها هم برای همیشه مارکت بزرگ دارندگان گوشی های اندروید را از دست دادند.
این روزها با توجه به اتفاقاتی که در خیابان های کشور رخ می دهد، شاهد یک جنگ سایبری تمام عیار بین عوامل حامی نظام و جریان اپوزیسیون هستیم که با حمایت شرکت های فناوری بزرگ غربی، منافع ایجاد شده برای اپلیکیشن ها یا افرادی که به ظن آنها در سمت حمایت از جمهوری اسلامی هستند، قطع می کنند.
بسیاری از این کسب و کارهای ایرانی در فضای انحصار و رانت توانسته بودند به رشد قابل توجهی دست پیدا کنند و حال مشخص نیست با مواجهه مستقیم شرکت های فناوری بزرگ جهان با این شرکت ها، استراتژی جدید آنها چه خواهد بود.
پیشتر نیز ابرآروان با تحریم اتحادیه اروپا مواجه شده بود که همین مسئله ضربه سنگینی به این شرکت وارد کرد. به طوری که با ایجاد اختلال در سرویس های مختلف ابرآروان، بسیاری از سایت هایی روی ان میزبانی می شدند، به سرعت در حال انتقال هاست خود به شرکت های دیگر هستند.

منبع مدیاتی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.