مکث موتور فروش نقدی کلوت اتوماتیک را آغاز کرد؛ ۱ میلیارد و ۲۳۷ میلیون تومان

0 6

پیکاپ کلوت که توسط شرکت مکث‌موتور به بازار عرضه می‌شود، در حال حاضر از قیمت ۱ میلیارد و ۲۳۷ میلیون تومان برخوردار بوده و شرایط فروش آن باز است.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به طرح‌های فروش این پیکاپ:

فهرست مطالبمکث موتور فروش کلوت اتوماتیک را آغاز کرد [بروزرسانی] – آبان ۱۴۰۱طرح فروش وانت کلوت اتومات با قیمت ۱ میلیارد و ۱۸۷ میلیون تومان [بروزرسانی] – شهریور ۱۴۰۱طرح فروش پیکاپ کلوت مکث موتور [بروزرسانی] – تیر ۱۴۰۱طرح جدید فروش پیکاپ کلوت [بروزرسانی] – اسفند 1400شرایط فروش وانت کلوت مکث موتور با قیمت 799 میلیون تومان اعلام شد [بروزرسانی] – آذر 1400

مکث موتور فروش کلوت اتوماتیک را آغاز کرد [بروزرسانی] – آبان ۱۴۰۱

مکث موتور طرح فروش ویژه کلوت اتوماتیک به‌‌صورت نقدی مرحله‌ای با موعد تحویل ۶۰ روز کاری را از روز یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ آغاز کرد.

در این طرح فروش، قیمت قطعی ۱ میلیارد و ۲۳۷ میلیون تومانی برای کلوت اتوماتیک مکث موتور در نظر گرفته شده و متقاضیان می‌توانند با حضور در شوروم مرکزی یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

طبق بخشنامه جدیدی که مکث موتور برای فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک اعلام کرده است، متقاضیان می‌بایست مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان را در زمان ثبت‌نام و ۵۸۷ میلیون تومان باقی‌مانده را در قالب یک فقره چک به تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ پرداخت کنند. شایان ذکر است چک مذکور در زمان ثبت نام دریافت می‌شود.

طرح فروش وانت کلوت اتومات با قیمت ۱ میلیارد و ۱۸۷ میلیون تومان [بروزرسانی] – شهریور ۱۴۰۱

شرکت مکث موتور اعلام کرد که طرح فروش ویژه خودرو کلوت اتومات را با قیمت قطعی ۱ میلیارد و ۱۸۷ میلیون تومان آغاز کرده است. بر این اساس متقاضیان می‌توانند با حضور در شوروم مرکزی یا نمایندگی‌های مجاز مکث موتور در سراسر کشور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

طبق این طرح متقاضیان شرکت‌کننده در طرح فروش پیکاپ کلوت اتومات در زمان ثبت‌نام مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان را پرداخت کرده و الباقی بهای خودرو برابر با ۵۸۷ میلیون تومان را در قالب یک چک به تاریخ ۲۱ آذرماه ۱۴۰۱ پرداخت می‌کنند. موعد تحویل کلوت اتومات نیز ۹۰ روز کاری خواهد بود.

طرح فروش پیکاپ کلوت مکث موتور [بروزرسانی] – تیر ۱۴۰۱

مکث موتور شرایط فروش ویژه پیکاپ کلوت را اعلام کرد. در این طرح علاقمندان، تنها با پیش‌پرداخت 250 میلیون تومان امکان ثبت‌نام این خودرو را با قیمت قطعی دارند. بر این اساس متقاضیان می‌توانند روز دوشنبه مورخ 06/04/1401 از ساعت 10:00 با مراجعه به وب‌سایت رسمی مکث موتور، درخواست خود را برای خرید کلوت دنده دستی با موعد تحویل 90 روزه ثبت نمایند. در این طرح داغ، ثبت‌نام حضوری نیز امکان‌پذیر بوده و متقاضیان از روز چهارشنبه 1 تیرماه با مراجعه به نمایندگی‌های مکث موتور در سراسر کشور می‌‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

جدیدترین طرح فروش پیکاپ کلوت مکث موتور [بروزرسانی] – خرداد ۱۴۰۱

قفل دیفرانسیل عقب مکانیکی، سیستم تعلیق کارآمد (جلو از نوع جناغی دوبل و در عقب از نوع فنر تخت)، محفظه بار مجهز به پوشش ضد‌خش، کنترل پایداری الکتریکی، تنظیم برقی صندلی راننده، کنترلگر‌‌‌های چندمنظوره فرمان و ورود بدون کلید از دیگر امکانات این خودروست. در این طرح کلوت با قیمت کلی 987 میلیون تومان پیش‌پرداخت 493 میلیون و 500 هزار تومانی عرضه می‌شود و مابقی مبلغ در زمان صدور دعوت‌نامه دریافت خواهد شد.

شرایط فروش جدید پیکاپ کلوت مکث موتور [بروزرسانی] – اسفند ۱۴۰۰

شرایط فروش پیکاپ کلوت از فردا سه شنبه ۱۷ اسفندماه دور دوم پیش فروش این خودرو آغاز می‌شود. پیکاپ کلوت در رنگ‌های سفید، مشکی و نوک مدادی قابل سفارش است و قیمت قطعی در نظر گرفته شده برای آن 839 میلیون تومان اعلام شده است.

پیش‌پرداخت لازم برای ثبت سفارش 400 میلیون تومان است و الباقی مبلغ در زمان ارسال دعوت‌نامه اخذ خواهد شد و خودرو ظرف 90 روز کاری با مدل 1401 تحویل داده می‌شود.

طرح جدید فروش پیکاپ کلوت [بروزرسانی] – اسفند 1400

دومین طرح فروش مکث موتور برای پیکاپ کلوت با مدل 1400 و با موعد تحویل 30 روز کاری اعلام شد.

قیمت این خودرو در طرح جدید 839 میلیون تومان تعیین شده که نسبت به دوره اول 40 میلیون‌تومان افزایش داشته، در حالی که قیمت این خودرو در بازار‌ آزاد بیش از یک میلیارد تومان است.

‌متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت به نشانی maxmotorco.com مراجعه کنند.

شرایط فروش وانت کلوت مکث موتور با قیمت 799 میلیون تومان اعلام شد [بروزرسانی] – آذر 1400

شرکت مکث موتور اعلام کرد که از دوشنبه پیش‌فروش پیکاپ کلوت را با قیمت ۷۹۹ میلیون تومان در سایت خود آغاز خواهد کرد. این وانت به لطف بهره‌مندی از موتور توربو میتسوبیشی و شاسی مستقل از عملکرد نسبتاً مناسبی در زمینه آفرود برخوردار است.

به این ترتیب متقاضیان خرید پیکاپ کلوت می‌توانند از روز دوشنبه ۸ آذر ماه ساعت ۱۰ صبح به سایت مکث موتور به نشانی maxmotorco.com مراجعه کرده و با پرداخت مبلغ ۷۹۹ میلیون تومان نسبت به پیش خرید این خودرو اقدام کنند. پس از گذشت ۳۰ روز کاری این خودرو به دست متقاضیان خرید آن خواهد رسید.

کلوت در نسخه دو دیفرانسیل دو کابین مجهز به قوای محرکه ۲.۴ لیتری توربوشارژ میتسوبیشی در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره ای و آبی کربنی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر نخستین طرح پیش‌فروش پیکاپ کلوت مکث موتور:

با توجه به بهای ۷۹۹ میلیون تومانی کلوت این پیکاپ مستقیماً به نبرد با جک T8 کرمان موتور رفته و به رقیبی برای امثال وانت فوتون تونلند ایران خودرو دیزل و محصولاتی نظیر آسنا آمیکو و کاپرا بهمن موتور و حتی وانت یوآز سروش دیزل مبدل خواهد شد. البته از حیث مشخصات فنی پیشرانه نسبت به اکثر این خودروها برتری محسوسی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیکاپ کلوت می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

منبع دیجیاتو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.