چجوری بعضی برنامه ها رو توی گوشی مخفی کنیم؟

0 2

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از نبض فناوری، برای مقابله با چنین شرایطی، می توانید برنامه های خصوصی یا مهم خود را از دید پنهان نگه دارید.

فقط غیرفعال کردن یا حذف نصب یک برنامه تنها راه برای مخفی کردن یک برنامه نیست زیرا ممکن است منجر به از دست دادن تمام داده های برنامه شود. برای جلوگیری از همه این موارد، می‌توانید برنامه‌ها را روی گوشی اندروید خود بدون حذف یا غیرفعال کردن آن‌ها مخفی کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

گوشی های اندرویدی دارای ویژگی داخلی هستند که به شما امکان می دهد برنامه های خود را بدون حذف یا غیرفعال کردن آن ها مخفی کنید. این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد یک رمز عبور تنظیم کنید و به شما کمک می کند هر زمان که بخواهید برنامه های مخفی خود را بازیابی کنید.

1.به تنظیمات گوشی هوشمند خود بروید.

2.به پایین اسکرول کنید و به تب Privacy بروید.

3.در تب Privacy Protection، روی گزینه Hide apps ضربه بزنید.

بیشتر بخوانید؛

چرا باتری گوشی بدون استفاده کردن ازش خالی می شه؟

چگونه اکانت خود در توییتر را حذف کنیم؟

4.رمز عبور حریم خصوصی خود را وارد کنید و در صفحه بعدی، لیستی از برنامه هایی را که می توانید در تلفن هوشمند خود پنهان کنید، پیدا خواهید کرد.

5.ضامن را برای برنامه هایی که می خواهید پنهان کنید روشن کنید.

6.یک رمز عبور برای برنامه های مخفی تنظیم کنید. لازم به ذکر است که رمز عبور باید با # شروع و پایان یابد. این رمز به شما کمک می کند تا برنامه های مخفی خود را در تلفن هوشمند خود مشاهده کنید.

7.اکنون، برنامه های انتخابی شما مخفی هستند.

می‌توانید از برنامه‌های مخفی به سادگی با وارد کردن رمز عبور روی صفحه شماره‌گیری تلفنتان استفاده کنید زیرا در کشوی برنامه‌های گوشی هوشمندتان ظاهر نمی‌شوند. برنامه های مخفی به طور معمول اجرا می شوند.

منبع:

نبض فناوری

لینک کوتاه

لینک کپی شد

منبع اقتصاد آنلاین
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.