یوتیوب باز هم آنلاین شد

0 6

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد یوتیوب مشکلاتی که باعث شده بود بعضی از قابلیتهای این سرویس ویدیویی برای هزاران کاربر مختل شود را حل کرد.

یوتیوب باز هم آنلاین شد

یوتیوب در توییتی اعلام کرد همه مشکلات برطرف شده و کاربران می‌توانند وارد حسابهای خود شوند و از نوار فهرست و ناوبری در همه سرویسها (شامل یوتیوب، یوتیوب تی وی، یوتیوب موزیک و یوتیوب استودیو) و دستگاه‌ها استفاده کنند.

حدود ۱۰ هزار کاربر به داون دتکتور که اختلالات سرویسها و اپلیکیشنهای را رصد می‌کند، اختلال در سرویس یوتیوب را گزارش کرده بودند. ورود به سرویس، سوئیچ بین اکانت‌ها و استفاده از نوار ناوبری از جمله قابلیتهایی بود که دچار اختلال شده بود. کاربران همچنین مشکلاتی را در دسترسی به پلتفرم تلویزیون زنده یوتیوب تی وی گزارش کرده بودند.

بر اساس گزارش رویترز، عامل این اختلالات فعلا مشخص نشده است.

این در حالی است که از مدتی قبل  سازندگان یوتیوب در حال آزمایش ویژگی‌هایی برای کنترل هرزنامه‌ها هستند. سازندگان یوتیوب در حال آزمایش ویژگی‌هایی برای کنترل هرزنامه‌ها هستند. با هر بار آپلود کردن یک ویدئو در یوتیوب دریافت نظرات بیهوده افزایش پیدا می‌کند. برخی از کاربران هنگام بارگذاری یک فیلم گزینه خاموش کردن نظرات را انتخاب کرده و این جوری از دریافت هرزنامه و نظرات نامناسب جلوگیری می‌کنند.

طبق شواهد، این سایت ویژگی‌های جدیدی برای محافظت از کاربران در برابر هرزنامه‌ها ارائه کرده است. یوتیوب فهرستی از گزینه‌ها از جمله افزایش سخت‌گیری در انتخاب نظرات بالقوه نامناسب برای بازبینی را به کاربران نشان می‌دهد. به گفته آیوی چوی سخنگوی یوتیوب، با تحول و تغییر محتوای هرزنامه ها، این پلتفرم هم به انطباق روش‌ها برای کمک به تمیز نگه داشتن بخش‌های نظرات کاربران و مقابله با اسپم‌ها ادامه می‌دهد. در حقیقت سازندگان یوتیوب در حال آزمایش ویژگی‌هایی برای کنترل هرزنامه‌ها هستند.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

منبع مدیاتی
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.