اولین اجرا برای یک تئاتر کودک و نوجوان

0 2

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ فرهنگسرای سرو میزبان نمایش «مستر میوگی» به نویسندگی و کارگردانی عادل علیزاده شده است. این نمایش ویژه کودکان و نوجوانان بوده و از یکشنبه 10 بهمن ماه در فرهنگسرای سرو به نمایش درمی‌آید. 

نمایش «مستر میوگی» کاری است که برای جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان همدان در سال 1398 تولید شد ولی در سایه همه‌گیری کرونا و عدم برپایی این جشنواره بین‌المللی در همدان موفق به حضور در این رخداد فرهنگی و هنری نشد. 

این نمایش به نویسندگی و کارگردانی عادل علیزاده بعد از شرایط خاصی که کرونا حاکم کرده بود از تاریخ ۱۰ بهمن الی ۱۰ اسفند از ساعت ۹ صبح الی ۱۶عصر ویژه دانش آموزان و ساعت 16 الی 20 برای شهروندان همه روزه در فرهنگ سرای سرو بر روی صحنه خواهد رفت. 

بازیگران آن عبارتند از: زرتشت فرضی، عادل علیزاده و مریم تقوی می باشند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «(کاس آقا) گربه‌ی بازیگوش( ننه شمالی )، مسئولیت‌پذیر نیست و ننه شمالی همواره از این بابت از کاس آقا ناراضی است..‌‌. اما کاس آقا معتقد است فقط باید ازخارجی‌ها تقلید کرد که همه چیزشان بهتر از ماست و از نام خود نیز بی زار است و نام (میوگی) را برای خود برگزیده است از  همگان می‌خواهد تا او را با نام مستر میوگی بنامند و اینگونه بود که ننه شمالی تصمیم می‌گیرد تا درس خوبی به کاس آقا دهد و به او بیاموزد مسئولیت پذیری چیست …. و بقیه‌ی ماجرا …..»

انتهای پیام/علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایش صحنه‌ای همه روزه با رزرو قبلی از سایت تیوال و یا می‌توانند به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولیعصر(عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوچه ساعی دوم مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88881879 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.