اخبار مهم فرهنگ و هنر برنا

0 2

احمد زالی در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا

احمد زالی با اشاره به جذابیت فیلمنامه «خوشنام» تأکید کرد این سریال قصه‌ای روان و شیرین دارد که محتوا و درونمایه‌اش نامیراست و در هر زمانی می‌تواند برای مخاطبان جذاب و دیدنی باشد.

روانشناس و درمانگر خانواده تاکید کرد: والدین باید به فرزندان‌شان در خصوص مسائل جنسی اطلاعات درست و دقیق بدهند تا کنجکاوی آن‌ها رفع شود!

حسین سلطان‌محمدی در گفت‌وگو با برنا

منتقد سینما و تلویزیون معتقد است استمرار تماشا توسط مخاطب در شبکه نمایش خانگی همچنان برقرار و نقطه امیدی برای سرمایه گذاران و تولید کنندگان محسوب می شود.

عصر روز گذشته یکشنبه 3 بهمن ماه نشست 544 باشگاه فیلم تهران با اکران فیلم «تومان» و با حضور مرتضی فرشباف (کارگردان)، امیرهوشنگ للهی (منتقد مهمان) و کورش جاهد (کارشناس و مجری) در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران:

عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران گفت: حضور حداقل یک نفر منتقد سینما در جمع داوران چهلمین جشنواره فیلم فجر، ضرورت ِ روز است و بر وجهه علمی و آکادمیک این هیئت می افزاید.

امیر پورکیان کارگردان این فیلم شب گذشته با انتشار استوری در صفحه اینستا گرام خود اعلام کرد که «با توجه به حذفیات انجام شده در فیلم سینمایی آینده و عدم رضایت اینجانب به عنوان مولف، برائت خود را از نسخه کنونی اعلام می‌دارم و از طریق کانون کارگردانان جهت احقاق حقوق معنوی اقدام خواهم نمود.» ️

اکران فیلم سینمایی «آینده» به نویسندگی و کارگردانی امیر پورکیان پس از پایان چهلمین جشنواره فیلم فجر و از ۲۳ بهمن ماه قطعی شد.

کتاب‌های راه‌یافته به مرحله دوم داوری در گروه «فلسفه و روان‌شناسی» سی‌و‌نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.

سیف‌الله صمدیان و شهاب‌الدین عادل، دو سخنرانِ برنامه بزرگداشت اکبر عالمی، استاد فقید سینما در چهلمین جشنواره فیلم فجر خواهند بود.

کوسه غراوی:

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی به نقش پرس تی وی در ایجاد اتحاد و وحدت بین مسلمانان شیعی و اهل سنت پرداخت و اظهار امیدواری کرد که سایر کشورهای مسلمان با ایجاد رسانه های مشابه بتوانند از ایجاد تفرقه بین برادران مسلمان خود جلوگیری کنند.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، در بخش مسابقه کودک، میزبان ۸ نمایش از ۵ شهرستان خواهد شد.

معرفی کتاب

سالوادور فلیپه ژاسینتو دالی دومنک نقاش فراواقع‌گرای اسپانیایی بود. دالی طراحی ماهر بود که بیشتر به خاطر خلق تصاویری گیرا و خیالی در آثار فراواقع‌گرایش به شهرت رسید.

دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر:

دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر در زمینه ضرورت رعایت دستورالعمل‎‌های بهداشتی در خانه جشنواره چهلم توضیحاتی ارائه داد.

انتهای پیام//

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.