بیوک میرزایی: در هیچ کار تصویری حضور ندارم!

0 0

به گزارش خبرگزاری برنا؛ بیوک میرزایی در خصوص اینکه درحال حاضر در کدام پروژه مشغول به کار است به خبرنگار گروه فرهنگ و هنر برنا گفت: این روزها تمرکزم بیشتر بر کار رادیو است، در قالب نمایش رادیویی و داستان‌های شب و برنامه ی صبح جمعه و آخرین پروژه‌ای که در آن حضور داشتم سریال جشن سربرون به کارگردانی مجتبی راعی بودکه دو سه روز پیش تمام شد.

این بازیگر درباره اینکه به طور متوسط در طول هر سال چندماه سرکار است اظهار داشت: در رادیو برنامه‌ها روتین و مرتب است اما در قالب تصویر بستگی به کار دارد به طور مثال برای یک سریال نزدیک سه سال مشغول کار بودیم و من همزمان کارهای دیگر را هم مانند سریال روزگار جوانی را انجام می دادم. در حال حاضر در هیچ کار تصویری حضور ندارم. پیشنهاد شده است اما فعلا فقط مشغول کار در رادیو هستم.

بازیگر سریال مدار صفر درجه درخصوص سریال جشن سربرون و نقشش در این فیلم گفت: این سریال یک درام عاشقانه و تاریخی و جزو کارهای ویژه است است که آقای مجتبی راعی آن را کارگردانی کرده است. کار پر زحمتی بود و هنرپیشه‌های زیادی داشت. من نقش سرداری را بازی می‌کنم که از گروهبانی و سرهنگی به سرداری می‌رسد، یعنی فردی است که برای گرفتن درجه تلاش می‌کند.

میرزایی در پایان گفت: این سریال، سریال پرباری است و مجتبی راعی هم از کارگردانان خوب است و تهیه کننده این کار هم آقای نجاریان است.و همه عوامل حرفه ای بودند. امیدواریم کار، بازتاب مثبتی داشته باشد.

انتهای پیام//

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.