قیمت ارز‌های دیجیتالی امروز ۱۱ دی‌ماه ۱۴۰۰؛ بیت کوین ۴۷ هزار دلار قیمت خورد

0 0

به گزارش شهرآرانیوز، بانک مرکزی کشور مکزیک ضمن منع بانک‌‌های این کشور از معامله ارزهای مجازی اعلام کرد که ارز دیجیتال اختصاصی خود را تا سال ۲۰۲۴ راه‌‌اندازی می‌‌کند. 

نگاه فعالان بازار ارز‌های دیجیتال همیشه به بیت کوین بوده و به همین دلیل رشد یا اُفت آن، برای تمام بازار اهمیت دارد. اخیرا اعلام شده در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰۰ میلیون توئیت که در آن بیت کوین منشن شده، منتشر شده است که همین موضوع نشان دهنده اهمیت بیت کوین برای بازار ارز‌های دیجیتال است.

ارز دیجیتال بومی اتریوم هم با نماد ETH بعد از بیت کوین و با اختلاف بسیار زیاد از بقیه رقبا در رتبه دوم بازار رمز ارز (بر اساس کل سرمایه) قرار دارد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۸۴.۱۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۷.۹۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۴۲.۳۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۹۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۶.۱۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۱ آذر ماه را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 47,410 ۱,۴۳۵,۱۸۲,۱۴۱
اتریوم 3,717 ۱۱۲,۸۷۸,۴۴۹
بایننس کوین 521 ۱۵,۷۷۱,۹۰۷
تتر 1 ۳۰,۲۷۷
سولانا 169 ۵,۱۶۲,۹۸۷
کاردانو 1.34 ۴۰,۴۴۴

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان 

منبع شهرآرا نیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.