حاجی‌صادقی: زیباترین پیام 9 دی، تبری و مقاومت در برابر دشمنان و تبعیت از رهبری بود

0 3

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در مراسم یوم الله 9 دی که عصر امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان لشکری و کشوری در میدان آیینی امام حسین(ع) برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: ملت ما در مکتب حضرت زهرا(س)، تشخیص حق و باطل را یاد گرفته است و در میدان جهاد وارد می‌شود و جان خود را فدا می‌کند.

وی افزود: بصیرت، درک درست و فهم خطر و تشخیص فتنه از ویژگی‌های حضرت زهراست که ملت ما در نهم دی به ایشان تأسی کردند و دست‌های مخملی دشمن ملت ما را فریب نداد؛ مردم ما خوب فهمیدند و خوب عمل کردند.

حاجی‌صادقی تصریح کرد: دو نعمت که سبب شده دشمن هر چه می‌کند به نتیجه نرسد یکی نعمت رهبر بصیر، حکیم و شجاع است که این نظام را از گردنه‌های سختی عبور داده و نعمت دوم هم مردمی ولایت‌مدار است که می‌دانند کجا جای خشم و کجا جای خدمت‌رسانی است. 

نماینده ولی فقیه در سپاه، بیان کرد: مردم ما فتنه‌ای را نابود کردند که به تعبیر رهبر معظم انقلاب این فتنه بیش از 10 سال طراحی شده بود؛ آمریکایی‌ها گفته بودند که ما نظام ایران را با جنبش سبز سرنگون خواهیم کرد و مردم ما این فتنه بزرگ را در نهم دی تبدیل به یک فرصت کردند و انقلاب با شتاب و عمق و قدرت بیشتر راه خود را ادامه داد. 

حاجی‌صادقی اظهار داشت: ملت ما بر اساس ایمان خود، ایستادگی و مقاومت کرده و کوتاه نیامدند؛ این از ویژگی‌های مومنین است. گرامیداشت نهم دی ماه، تضمین کننده حرکت آینده انقلاب است؛ ملت ما با این روحیه جهادی می‌تواند دشمن را آنچنان عقب برانند و امروز به این اعتراف کرده است.

وی بیان کرد: نهم دی تجلی ولایت‌مداری بود و آن جمله امام راحل را نشان داد که «اگر جلوی دین ما بایستید، با تمام توان جلوی تمام دنیای شما می‌ایستیم». به خیال خام خود با فتنه‌ای که 200 روز طول کشید و برای مردم دردسر درست کردند و خواستند تیر خلاص به باورهای ما بزنند ولی نمی‌دانستند امام حسین(ع) برای ما خط قرمز است؛ کسانی که بازیچه دست استکبار شدند، به پرچم اهل‌بیت(ع) جسارت کردند و مردم به آنها جواب دادند. استکبار امروز هم بداند که این مردم همان مردم روز نه دی هستند و پیروزند و دشمنان هر چه کردند ولی نتوانستند نه اینکه نخواستند، ملت ما را از چه می‌ترسانند؟ 

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی دیگر به ایران محدود نیست و سنگرهای کلیدی جهان فتح شده و دشمن در سرازیری سقوط است و رژیم اشغالگر قدس امروز به دور دیوار بلند می‌کشد و فکر می‌کند که چه کند تا زنده بماند. دشمنی که یک روز با سنگ‌های فلسطینی ها مواجه بود، امروز در مقابل موشک‌ها ناتوان شده است. 

وی بیان کرد: استکبار و آمریکا بداند که آن زمان که فکر می‌کردند که می‌توانند چراغ انقلاب را خاموش کنند تمام شده و امروز مردم و دولت و مسئولان ما همه تحت هدایت رهبری آماده‌اند تا کشور را بسازند و آباد کنند. 

نماینده ولی فقیه در سپاه، خاطر نشان کرد: ما تا در این کشور «حاج قاسم‌ها» داریم و تا مکتب حاج قاسم زنده است و تا نه دی زنده است، پیروزیم. زیباترین پیام نه دی، خشم و تبری و مقاومت در برابر دشمنان و هم‌چنین تبعیت از رهبری معظم انقلاب بود. 

حاجی‌صادقی گفت: اجازه نمی‌دهیم که رهبری معظم انقلاب ندای «أین عمار» سر بدهند و ما پشت سر رهبری معظم انقلاب هستیم. هدف دشمن شکستن اراده ماست و می‌خواهد با فشارها و تهدیدات ما را از اینکه میتوانیم آینده این کشور را بهتر از گذشته بسازیم نا امید کند.  

انتهای پیام/

منبع تسنیم
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.