5 اثر تولیدی صدا و سیما در جمع برگزیدگان جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

0 1

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛  دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران 1400 برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلف اعلام کرد.

بر این اساس چندین اثر تولیدی صدا و سیمای مراکز توانستند در جمع آثار برگزیده قرار بگیرند.

به این ترتیب سه پویانمایی از واحد انیمیشن صدا و سیمای مرکز همدان در بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران به عنوان اثر برگزیده معرفی شدند که شامل «بچه زمستون» به کارگردانی محمد گودرزی در بخش مسابقه ایران (تلویزیونی)، «ماه» به کارگردانی فاطمه خدیور در بخش دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی، و «جنگل دامون» به کارگردانی هادی امیری و رها فرجی هستند.

همچنین در بخش مسابقه ایران (کودک و نوجوان) «اتاق 21» تولید صدا و سیمای مرکز فارس به کارگردانی پیمان دهقانی و در بخش مسابقه ایران (دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی) «وصل» تولید مرکز ایلام و به کارگردانی جعفر میر ناصری هم جزو برگزیدگان معرفی شدند.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی (انیمیشن) تهران توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از تاریخ 14 تا 18 اسفندماه و با هدف فراهم سازی بستری شایسته برای تبادل اندیشه‌ها و آموخته‌ها از طریق گردآوری و عرضه هدفمند آثار، گسترش توانایی‌ها با طرح تکنیک‌ها و نگرش‌های تازه برای دستیابی به کیفیتی افزون‌تر و کشف توانمندی‌ها و تشویق نوآمدگان عرصه پویانمایی به ابتکار و نوآفرینی در تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام//

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.