یکساله می‌شود تعداد سالن‌های سینما را دوبرابر کرد

0 5

محمدرضا مصباح، تهیه‌کننده سینما، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا اظهار داشت: با توجه به محدودیتی که در میزان صندلی و سالن‌های سینما داریم و تعداد بالای فیلم‌هایی که در صف اکران هستند و حتی گفته می‌شود تعدادشان به بیش از 400 اثر می‌رسد چاره‌ای جز اکران پشت سر هم فیلم‌ها وجود ندارد.

مصباح خاطرنشان کرد: در این شرایط یا باید تعدادی از فیلم‌ها را کنار گذاشت و از اکران‌شان جلوگیری کرد و یا به همین اکران محدود قانع بود وگرنه به طور کل زیرساخت‌های ارائه پیشنهادات و ایده‌های دیگر در سینمای ما وجود ندارد.

وی افزود: برای اینکه دوباره شاهد چنین اتفاقاتی در سینمای‌مان نباشیم نیاز به ارائه راهکارهای بلندمدت هستیم. ما به راحتی می‌توانیم سالن‌ها سینما را دو برابر کنیم و من طرحی دارم که این کار با کمترین هزینه و کمترین زمان طی یک‌سال در کشور انجام و تعداد سالن‌های سینمای ما دو برابر شود تا ظرفیت اکران در سینمای ما دوچندان شود.

این تهیه‌کننده در ادامه اظهاراتش تأکید کرد: طرحی که دارم کاملاً عملیاتی است و اگر مسئولان سینمایی کشور مایل باشند و حمایت کنند می‌توانم این طرح را، که برای سینمای ایران بسیار مفید و ضروری است، اجرایی کنم.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «یدو» در پایان درباره انتصابات سازمان سینمایی گفت: اظهارنظر درباره انتصابات صورت گرفته هنوز خیلی زود است و ترجیح می‌دهم برای افرادی که انتخاب شده‌اند و در مسند مدیریت قرار گرفته‌اند آرزو کنم عملکرد مناسب و سازنده‌ای داشته باشند. اگر تعداد مدیران سینمایی که در واقع خود از اهالی سینما هستند در بین مدیران بخش‌های مختلف بیشتر باشد قطعاً سینماگران رضایت بیشتری خواهند داشت. امیدوارم افراد انتخاب شده با راهکارهای مناسب بتوانند وضعیت سینمای ایران را بهتر کنند.

انتهای پیام//

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.