ترکیب پرسپولیس مقابل سپاهان مشخص شد

0 1

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۶ امروز مقابل سپاهان اصفهان در هفته دوازدهم لیگ برتر بازی می‌کند که طبق حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دیدارهای دو تیم در فصل جاری در زمین بی طرف برگزار می‌شود.

ترکیب پرسپولیس برای این بازی به شرح زیر است:

حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، مهدی شیری، علی شجاعی، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، وحید امیری، امید عالیشاه و عیسی آل کثیر.

دیدار رفت با توجه به قرعه کشی سازمان لیگ فوتبال با میزبانی سپاهان اصفهان همراه بود تا محرم نویدکیا تصمیم بگیرد ورزشگاه امام خمینی اراک را برای این بازی انتخاب کند.

یحیی گل محمدی برای این دیدار انتخابی جز حامد لک برای ایستادن در چارچوب دروازه پرسپولیس نداشت تا بار دیگر وظیفه حفاظت از دروازه تیم را روی دوش او بیفتد.

سیدجلال حسینی با بستن بازوبند کاپیتانی در کنار علی نعمت در قلبی دفاع پرسپولیس می‌ایستد. عملکرد قابل قبول علی شجاعی در دفاع چپ باعث شده تا بار دیگر فرصت خودنمایی در ترکیب پرسپولیس را پیدا کند. مهدی شیری نیز همچنان به عنوان مدافع راست پرسپولیس بازی می‌کند تا تبدیل به یکی اصلی‌ترین مدافعان این تیم در فصل جاری شود.

باشگاه پرسپولیس نتوانست کارت بازی وحدت هنانوف و منوچهر صفروف بازیکنان تاجیکی خود را به دلیل محکومیت این باشگاه از سوی فیفا در پرونده کریستین اوساگونا دریافت کند تا گل محمدی با وجود آمادگی صفروف نتواند از او در ترکیب استفاده کند.

همچنین محمد شریفی هافبک جوان پرسپولیس نیز در جریان پیروزی دو بر صفر این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان مصدوم شد تا هافبک جوان سرخ‌ها غایب دیگر این تیم مقابل سپاهان شود.

از این رو یحیی گل محمدی تصمیم گرفت کمال کامیابی نیا را بار دیگر در جمع یازده مرد اصلی تیم قرار دهد تا او در کنار میلاد سرلک نبض سرخپوشان را در اختیار بگیرند.

کادر فنی پرسپولیس با توصیه پزشک تیم تصمیم گرفت مهدی ترابی را روی نیمکت قرار دهد تا وحید امیری و سیامک نعمتی به عنوان وینگر بازی کنند.

گل محمدی بار دیگر امید عالیشاه را نیز در کنار عیسی آل کثیر در خط حمله تیمش قرار داد تا آنها برای باز کردن دروازه سپاهان تلاش کنند.

منبع مهرنیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.