صبح پارسی به سبک زندگی در روانشناسی می پردازد

0 1

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ مژده شریعتمداری روز سه شنبه هفتم دی ماه در «صبح پارسی» برنامه صبحگاهی شبکه جام جم حضور می یابد. شریعتمداری کارشناس ادیان، عرفان و روانشناسی است که در برنامه فردا راجع به سبک زندگی در روانشناسی صحبت می کند.

عبدالمهدی مستکین کارشناس زبان و ادبیات فارسی نیز در برنامه فردا درباره فرهنگ ایرانی در اشعار فارسی مباحثی را مطرح می‌کند.

اجرای «صبح پارسی» فردا را آلاء خامه‌یار و فرشید فهیم بر عهده دارند و تهیه کنندگان این برنامه علیرضا نظارت و ابراهیم ارجمندی هستند.

برنامه صبحگاهی «صبح پارسی» از دوشنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۹ صبح بر روی آنتن شبکه جام جم می رود. این برنامه با محوریت اخلاقی و فرهنگی تنظیم شده و بخش‌هایی مانند نماهنگ‌های خوانندگان معروف با مناظری از طبیعت، معرفی کتاب، ورزش صبحگاهی و گزیده مهمترین اخبار  برای مخاطبان در آن پخش می‌شود. همچنین آیتم «یادته» به معرفی اماکن بسیار قدیمی ایران پرداخته است.

گفتنی است؛ این برنامه از استودیو تولید شبکه جام جم بر روی آنتن می رود. ویدئوها، تصاویر و اطلاعات بیشتر این برنامه را می توانید در صفحه اینستاگرامی به آدرس sobheparsi@ مشاهده کنید.

انتهای پیام//

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.