برپایی بزرگداشت سردار سلیمانی با شعار «ما مدیون مردمیم»

0 0

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ مهدی ترابیان معاون رسانه بنیاد شهید حاج قاسم سلیمانی در برنامه رادیویی سلام سردار درباره برنامه ریزی های این بنیاد برای برپایی آیین بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی و یارانش ضمن قدردانی از معاونت صدا برای راه اندازی رادیو مقاومت برای دومین سال پیاپی گفت: محور برنامه های سالگرد خود مردم هستند. برنامه ریزی هایی صورت گرفته است اما این خود مردم هستند که در حال برنامه ریزی و تدارک هستند و هیچکس جز خود مردم در آن دخالتی ندارند.

وی ادامه داد: مانند زمان شهادت سردار سلیمانی، مردم میدان دار هستند و مانند سال گذشته می بینیم که مردم با قوت و قدرت میانداری را آغاز کزده اند و جا دارد که دستشان را ببوسیم. ما در جهت برنامه ریزی بهتر، برنامه هایی را تدارک دیده ایم که جناب آقای مقدم فر پیش از این به آنها اشاره کرده اند.

ترابیان درباره پویش های راه اندازی شده در فضای مجازی نیز اظهارداشت: پویش های بسیار زیادی راه اندازی شده است که از سوی مردم و به نام حاج قاسم بوده ولی امسال #به نیت حاج قاسم راه اندازی شده است و بناست امسال مردم یک کار نیک و زیبایی به نیت حاج قاسم انجام بدهند. این کار می تواند هر کاری باشد. از بوسیدن دست پدر یا تسویه بدهی اندکی از یک قسط باشد و یا هر کار نیک دیگری.

وی ادامه داد: با این کار یک الگوی انسانی تا زمان سالگرد شهادت ایشان رقم خواهد خورد و ان شاءالله یک کار بسیار بزرگ رقم خواهد خورد. البته ۲ پویش دیگر نیز رقم خورده که یکی پویش اهدای خون به نیت حاج قاسم است که گروه های مردمی پیشنهاد دادند که سال گذشته نیز این پویش را هم داشتیم که استقبال بسیار خوبی از آن شد و امسال نیز سازمان انتقال خون مانند سال گذشته آن را پیگیری خواهد کرد. یک پویش دیگر با نام قهرمان من راه اندازی شده که برای کودکان و نوجوانان است. کتاب خود نوشتی از شهید سلیمانی آماده شده با نام از چیزی نمی ترسیدم که نوشته های ایشان است که بعد از شهادت گردآوری شده و صداوسیما هم بناست مسابقه ای درباره این کتاب راه اندازی کند.

وی در پایان گفت: شعار اصلی امسال نیز مرد میدان نام گذاری شد و زیر شعار دیگری نیز داریم که از سوی حاج قاسم گفته شده ما مدیون مردمیم است و بناست جلوه هایی از خدمت گذاری ایشان را بیشتر ببینیم.

انتهای پیام//

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.