کالدرون تاییدیه نهایی را داد/ رفع محرومیت پرسپولیس تا ساعاتی دیگر

0 4

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس توانست تأیید واریزی نهایی مربوط به طلب گابریل کالدرون را از وکیل این سرمربی آرژانتینی دریافت کند تا به طور رسمی پنجره نقل و انتقالات این باشگاه باز شود.

باشگاه پرسپولیس پس از کش و قوس‌های فراوان توانست طلب ۵۹۰ هزار دلاری کالدرون با سود دو سال تأخیر در پرداخت پول (سالانه پنج درصد از ارزش پول) و بدهی ۹۵ هزار دلاری با سود سالیانه ۵ درصد را به طور کامل واریز کند.

وکیل گابریل کالدرون نیز با ارسال نامه به فیفا پرداختی‌های پرسپولیس را تأیید کرد.

بنابراین باشگاه پرسپولیس از این پس و با تایید نهایی فیفا، مشکلی برای استفاده از بازیکنان تاجیکستانی یا جذب بازیکنان جدید نخواهد داشت.

همچنین سید مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس با اعلام این خبر ‌به سایت باشگاه گفت: سرانجام پس از فراز و نشیب‌های گوناگون وکیل کالدرون دقایقی پیش (بعدازظهر امروز دوشنبه) تایید کرد که کل ‌مطالبات این مربی را دریافت کرده است.

وی گفت: تنها تاییدیه ۴۵هزار دلار از طلب کالدرون مانده بود که آن هم امروز به حساب وی نشست و وکیل این مربی آرژانتینی این موضوع را تایید کرد.

صدری ادامه ‌داد: پس از این تاییدیه، هم ما و هم وکیل کالدرون طی نامه‌ای به فیفا خواستار باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس شدیم که ان‌شاءالله تا ساعاتی دیگر پنجره باز می‌شود.

منبع مهرنیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.