هشدار سرلشکر رشید درباره تهدید مراکز هسته‌ای ایران/ تمامی مراکز، پایگاه‌ها، مسیرهای عبور و مبداء تجاوز را هدف قرار می‌دهیم

0 2

هشدار سرلشکر رشید درباره تهدید مراکز هسته‌ای ایران/ تمامی مراکز، پایگاه‌ها، مسیرهای عبور و مبداء تجاوز را هدف قرار می‌دهیم

 فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) در جمع فرماندهان ارشد سپاه در رزمایش پیامبر اعظم۱۷ گفته است: هرگونه تهدید مراکز هسته‌ای و نظامی جمهوری اسلامی از سوی رژیم صهیونیستی بدون چراغ سبز و حمایت آمریکا امکان‌پذیر نیست.

به گزارش «تابناک»، سردار سرلشکر غلامعلی رشید با اشاره به حضور فعال ایران در مذاکرات وین و تعامل جدی با جامعه بین‌المللی افزوده است: در صورتی که تهدیداتی از این دست جنبه عملی به خود بگیرد، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بدون درنگ، تمامی مراکز، پایگاه‌ها، مسیر و فضای استفاده ‌شده برای عبورو مبداء تجاوز را بر اساس طرح‌های عملیاتی تمرین شده مورد حمله کوبنده قرار خواهد داد.

گفتنی است چندی قبل رسانه‌های رژیم صهیونیستی از قول وزیر جنگ این رژیم اعلام کردند که او به ارتش اسرائیل دستور داده برای انجام عملیات نظامی علیه ایران آماده باشند.

در مقابل گزارش ها حاکی از آن است که نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران با استعداد و تجهیزات لازم آماده دادن پاسخ دندان شکن به هرگونه تجاوز احتمالی هستند. در این رابطه طی روزهای اخیر تنی چند از مقامات ارشد نظامی کشورمان نیز موضع گیری کرده و بر سخت بودن پاسخ ایران به هرگونه تجاوزی تاکید داشته اند.

منبع تابناک
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.