حریف ما را غافلگیر کرد/ بازیکن اصلی و ذخیره در فولاد وجود ندارد

0 1

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام عصر امروز یکشنبه پس از برد تیمش مقابل شهرداری نوشهر در یک شانزدهم نهایی جام حذفی در نشست خبری اظهار کرد: تیم حریف ما را غافلگیر کرد و بازی‌سازی ما را بست و بازی را زوردار شروع کردند اما بازیکنان ما بدون توجه به نام فولاد، فوتبال بازی کردند.

وی افزود: در فوتبال بازی آسانی وجود ندارد به بازیکنانم گفته‌ام که در جام حذفی حق اشتباه ندارید و اشتباهات ما باید خیلی کم باشد تا موفق باشیم چون هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و باید ببینیم تا کجا می‌توانیم پیش برویم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان درباره داوری گفت: صحنه‌ای نداشت و دو تیم فوتبال بازی کردند و داور خوب قضاوت کردند.

وی درباره بهتر شدن وضعیت پاتوسی بیان کرد: او امروز ۹۰ دقیقه در این زمین که برای بازیکن سنگین است، بازی کرد و گل هم زد و شرایطش خیلی خوب است و امیدوارم به همین صورت ادامه دهد چون برای ما بازیکن کلیدی است.

نکونام افزود: در فولاد بازیکن اصلی و ذخیره وجود ندارد و سعی می‌کنیم همه بازیکنان را آماده نگه‌داریم تا بتوانیم در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنیم؛ امروز نفرات جایگزین بازی قابل قبولی ارائه دادند.

وی ادامه داد: از ابتدا خواستیم از احمدرضا جلالی استفاده کنیم اما در طول هفته سرماخوردگی شدید داشت و شرایطش ایده آل نبود؛ همچنین محمد امین حزباوی هم امروز بازی کرد که دو سال پیش در تیم جوانان فولاد بود و او را به تیم اصلی آوردم و باید قدر خود را بداند چون او در آینده نزدیک به یکی از بازیکنان خوب فوتبال تبدیل می‌شود.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا با قوچان نژاد برای آمدن به فولاد صحبت شده است؟ گفت: با قوچان نژاد صحبت نداشته‌ایم؛ البته زمانی که به فولاد آمدم با او صحبت کردم اما گفت فعلاً نمی‌خواهم فوتبال بازی کنم و ما هم صرف نظر کردیم.

منبع مهرنیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.