اخبار مهم فرهنگ و هنر برنا

0 2

کارگردان و تهیه کننده سینما با اشاره به اینکه به واسطه شیوع ویروس کرونا سینماها دو سال تعطیلی را پشت سر گذاشتند تأکید کرد که پس از این وضعیت فشردگی در اکران طبیعی است.

کودکان و نوجوانان بسیاری در سال‌های مختلف در آثار متفاوت سینمایی و سریال‌های تلویزیونی دیده شدند که بعدها در این عرصه از آن‌ها خبری نبود. تغییرات فیزیکی، عدم علاقه، تحصیل و…. فاکتورهایی هستند که برخی از آن ها را در آینده خواهیم دید یا خیر! خبرگزاری برنا مسیر ماندگاری یا خروج این کودکان را در دنیای بازیگری بررسی می کند.

معاون اجتماعی ناجا با برنامه سازان وتهیه کنندگان سینما و تلویزیون دیدار کرد و با رویکرد مثبت نگاه ویژه ای به همکاری با تهیه کنندگان و برنامه سازان در حوزه آثار پلیسی داشت و مباحثی که از سوی ایشان مطرح شد می تواند در ادامه این همکاری و همراهی به رشد کیفی و کمی تولیدات در عرصه آثار پلیسی که طبیعتا جزو ژانرهای پرمخاطب در همه دنیا محسوب می‌شود، بیانجامد.

مدیرکل دفتر نظارت برعرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی:

فیلم سینمایی «چپ، راست» به کارگردانی حامد محمدی برای نمایش عمومی، نیاز به اعمال یک‌سری اصلاحات دارد و این موضوع به شورای صنفی نمایش هم،کتبا اعلام شده است.

قسمت های بعدی «جوکر» در سکوت خبری ساخته می شود.

‌همزمان با انتشار نخستین تصاویر از فیلم سینمایی «پاکول» نسخه نهایی به دبیرخانه جشنواره فجر ارسال شد.

شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با صدور پروانه نمایش دو فیلم موافقت کرد.

به همت کانون کارگردانان سینمای ایران؛

کانون کارگردانان سینمای ایران از محمد علی نجفی کارگردان، تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس در موزه سینمای ایران قدردانی می‌کند.

سه فیلم بی همه چیز،گربه سیاه و اتومبیل از چهارشنبه به چرخه اکران اضافه شدند و علاوه بر آن نیز «گشت ارشاد 3» و «دینامیت» بالاترین فروش را داشتند و حالا می شود گفت که وضعیت اکران و فیلم هایش مناسب همه سلیقه هاست.

فیلمبرداری “۱۲۱ روز بعد” به نویسندگی و کارگردانی حسین فاطمیان و تهیه‌کنندگی مهدی بابایی پایان یافت.

امیر یاسمنی عنوان کرد:

داور سومین دوره جایزه سال «استیکر» درباره کیفیت آثار ارسال شده در دور اول مسابقه و داوری استیکرها توضیح داد.

معرفی کتاب؛

دام دافنه دو موریه، که بیشتر با نام دافنه دوموریه در دنیای ادبیات شناخته شده است، رمان نویس و نمایشنامه نویس معروف بریتانیایی است که بیشتر شهرتش را مدیون رمان ربه کا (۱۹۳۸) است. همچنین داستان کوتاه او به نام پرندگان نیز معروف است. بعدها این دو کتاب توسط آلفرد هیچکاک به فیلم تبدیل شدند.

معاون سیما در حکمی «روح الله رجبی» را به عنوان «سرپرست شبکه امید» منصوب کرد.

انتهای پیام//

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.