نگاهی به تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ

0 475

زمان مطالعه: 3 دقیقه

رسانه مدیاتی – به نظر من دیگر خوب چرخیدن چرخ زندگی یک جور عجیبی به تکنولوژی و فناوری گره خورده است. این که هر صبح با صدای موزیک فرح‌بخشی از خواب بیدار شویم تا شب هنگام که در کنار عزیزانمان به تماشای فیلم و سریال‌های مورد علاقه‌ی خودمان بنشینیم. یعنی بخشی از زندگی را به کمک فناوری‌ها زیباتر کرده‌ایم.

من و همسرم مدتی قبل تصمیم گرفتیم برای تفریح و سرگرمی دو پسر باهوش و بازیگوش‌مان هم که شده تغییری در امکانات خانه ایجاد کنیم. همسرم معتقد بود یک تلویزیون هوشمند جدید می‌تواند حسابی چرخ سرگرمی و نشاط خانواده را به چرخش در بیاورد و امکانی جالب توجه برای همه‌ی اعضای خانواده باشد.

تغییری به کیفیت تلویزیون‌های 8K سامسونگ

در حقیقت تلویزیون‌های 8K، نسل آینده دنیای سرگرمی‌های خانگی است و با قابلیت‌های شگفت‌انگیز و پیشرفته خود می‌تواند تجربه‌ای فوق‌العاده و جذاب از فیلم‌ها، سریال‌ها، مسابقات ورزشی و… را برای شما فراهم کند. تجربه‌‌ای که حالا، در خانه ما، به واسطه تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ شکل گرفته است.

کیفیت فناوری‌های جدید تلویزیون‌های 8K فقط محدود به تصویر و افزایش وضوح آن نیست و حتی در بخش صوت هم صدای این تلویزیون‌ها به شکل قابل توجهی ارتقا پیدا کرده است. فناوری تلویزیون‌های 8K سامسونگ در این زمینه از دو قابلیت جدید Pro OTS و SpaceFit Sound استفاده می‌کند.

در این فناوری‌ها صدای سوژه‌ها هماهنگ با حرکات آنها پخش شده تا مخاطبان سطح جدیدی از صدای پویا، سه‌بعدی و فراگیری را تجربه کنند و بشنوند. در تلویزیون‌های8K  سامسونگ نرم‌افزارهای هوش مصنوعی، حرکات سوژه‌ها را تشخیص می‌دهند و به وسیله بلندگوهای تلویزیون و بدون نیاز به دستگاه‌های جانبی و گران قیمت صداهای مرتبط به سوژه‌ها را از قسمت‌های مختلف بلندگوهای تلویزیون پخش می‌کنند.

نگاهی به تلویزیون‌های هوشمند سامسونگچرخ تفریحات خوب می‌چرخد

اتفاق جالب توجه‌ای که بعد از تلویزیون هوشمند سامسونگ برای ما رخ داد این بود که انگار به نوعی یک سینما را به معنای واقعی در منزل‌مان تجربه کردیم. در واقع سالن سینما با تجهیزاتی مثل کیفیت صدا، نور و کیفیت تصویر، سینما می‌شود و تماشاگر را غرق در ماجرای فیلم می‌کند. دقیقا همان فناوری‌هایی که حالا تا این حد تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ را باکیفیت کرده‌‌اند.

در سینماها علاوه بر اینکه تصاویر با وضوح فوق‌العاده بالایی به نمایش در‌می‌آید، میزان نور محیط هم به گونه‌ای تنظیم می‌شود که تصاویر به شکلی درخشان و برجسته دیده شود. نسل جدید تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ هم این‌گونه هستند که شما از طریق آن‌ها گویی در حال تجربه ملموس و واقعی پرده سینما در منزل‌تان هستید.

چرخ زندگی با کام شیرین فناوری

من همیشه معتقدم که وقتی محیط زندگیم را تا جای ممکن مطابق میلم تغییر بدهم به طور حتم چرخ زندگی برایم شیرین‌تر و راحت‌تر می‌چرخد و راستش حالا از اینکه دور هم جمع می‌شویم و در کنار هم لحظات مفرحی را تجربه می‌کنیم، حس می‌کنم شیرینی لحظات و چرخش زندگی به کامم شده است. فرزندانم با اتصال به اینترنت و انجام بازی‌ با تلویزیون با کیفیت سامسونگ لحظات خوبی را تجربه می‌کنند و من و همسرم از تماشای برنامه‌های مورد علاقه‌مان با کیفیت فوق‌العاده تلویزیون‌های سامسونگ به وجد آمده‌ایم و راستش را بخواهید همه این‌ها برای من و خانواده‌ام یعنی یعنی چرخیدن چرخ زندگی به کام ما! شما هم از فناوری‌های جذاب برای زیباتر چرخاندن چرخ زندگی خود استفاده کنید.

درباره شرکت سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ الکترونیکس الهام‌بخش دنیا است و آینده را با ایده‌های نو و فناوری‌های خلاقانه و کاربردی اش شکل می‌دهد. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، دگرگونی و ارائه تعریفی نوین در دنیای تلویزیون ها، گوشی های هوشمند، دستگاه‌های پوشیدنی، تبلت ها، دوربین‌ ها، لوازم دیجیتال، تجهیزات پزشکی، سیستم‌های شبکه و قطعات نیمه‌رسانا و نمایشگرهای حرفه‌ای است. برای اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار، می‌توانید به وب‌سایت http://news.samsung.com  مراجعه کنید.

منبع مدیاتی
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.