پیگیر حضور بانوان در ورزشگاه‌ها هستیم

0 1

به گزارش خبرگزاری مهر، مریم کاظمی پور در جمع خبرنگاران در تبریز افزود: در دولت سیزدهم تمام دغدغه ما در بخش معاونت توسعه ورزش بانوان این است که برنامه‌هایی را برای قشر بانوان تدارک ببینیم تا هم در بخش همگانی و هم بخش قهرمانی راه پیشرفت ورزشکاران را فراهم کنیم.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به برنامه‌های ارتقا سطح توان مربیان و داوران تمام رشته‌های ورزشی، خاطرنشان کرد: سعی خواهیم کرد توانمندی‌های زنان جامعه مان را در سطوح عالی ورزش بالا بریم و تحقق این امر همکاری‌های بین بخش‌های مختلف از قبیل وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش با فدراسیون‌های ورزشی را می‌طلبد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که تصمیم نهایی وزارت ورزش و جوانان در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه‌ها چیست، عنوان داشت: این قضیه به طور جدی دنبال می‌شود البته اولویت ورزش بانوان کشور این است که عدالت ورزشی را برای تمام بانوان فراهم کنیم.

وی ادامه داد: حضور بانوان در ورزشگاه‌ها، درخواستی است که قشر مشخصی از ما مطالبه می‌کند و این موضوع را به شکل منطقی و بر اساس اصول و قاعده در مجامعی که در این خصوص تصمیم گیر هستند، مطرح می‌کنیم و نتایج آن به نحو مقتضی به اطلاع مردم خواهد رسید.

منبع مهرنیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.