قابلیت جدید اینستاگرام برای رقابت با تیک تاک

0 0

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد اینستاگرام برای شکست دادن اسنپ‌چت و تیک‌تاک، زمان ویدئو‌ها را در استوری به ۶۰ ثانیه افزایش می دهد.

قابلیت جدید اینستاگرام برای رقابت با تیک تاک

در این راستا اخیرا اینستاگرام یک تغییر اساسی را در پلتفرم خود آغاز کرده که به کاربران امکان می‌دهد عکس‌ها و ویدئو‌های کوتاهی را که به مدت ۲۴ ساعت در استوری می‌مانند، پست کنند. این شبکه اجتماعی می‌خواهد در تلاشی دیگر برای شکست دادن Snapchat و TikTok، زمان ویدئو‌ها را به ۶۰ ثانیه افزایش دهد.

براساس گزارش‌ها در اینستاگرام اگر ویدیوئی بیش از ۱۵ ثانیه ضبط یا آپلود کنید، به طور خودکار در چندین داستان تقسیم می‌شود. اما با این قابلیت جدید، کاربران پلتفرم اینستاگرام می‌توانند ویدئو‌هایی را که حداکثر ۶۰ ثانیه طول می‌کشند، بدون نیاز به تقسیم در استوری آپلود کنند.

علاوه بر این موارد گفتنی است که یکی از کاربران اینستاگرام در توئیتی به قابلیت جدید این پلتفرم اشاره کرده و نوشت:” براساس گزارشات، کاربرانی در ترکیه‌ می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند”.

گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شد حاکی از آن است که این شبکه اجتماعی همچنین در حال آزمایش یک رابط کاربری اصلاح شده برای ارسال استوری است که ذکر حساب‌های دیگر یا افزودن مکان به پست را آسان‌تر می‌کند. البته هنوز زمان دقیق اضافه کردن این قابلیت به اینستاگرام و دسترسی مخاطبان به آن مشخص نیست.

علاوه بر این موارد پلتفرم TikTok به طور فزاینده‌ای محبوب شده و اسنپ چت نیز اخیراً یک برنامه مستقل جدید برای سازندگان ویرایش ویدئو‌های خود معرفی کرده است؛ به همین علت جای تعجب نیست که اینستاگرام پلتفرم خود را برای کسانی که دوست دارند ویدئو‌ها را در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند با قابلیت‌های جدید خودجذاب‌تر کرده و رضایت کاربران را بدست بیاورد.

بیشتر بخوانید: «آموزش تبدیل ویدیوهای یوتیوب به فایل MP3»

منبع مدیاتی
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.