ایجاد قابلیت ویرایش فایل صورتی قبل از ارسال به واتساپ

0 1

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد اخیرا واتس‌اپ قابلیت جدیدی برای پیام صوتی را رونمایی کرده که به کاربران اجازه می دهد قبل از ارسال به دیگران آن راچک کنند.

ایجاد قابلیت ویرایش فایل صورتی قبل از ارسال به واتساپ

این پیام رسان متعلق به فیس بوک اعلام کرد ویژگی مذکور طی هفته های اخیر در حال راه‌اندازی بوده و اکنون در سراسر پلتفرم ها از جمله iOS، اندروید، وب و دسکتاپ فراهم شده است.

طبق اطلاعات صفحه پشتیبانی برای این قابلیت، پس از آنکه کاربر پیام صوتی را ضبط می کند، گزینه پیش نمایش پیام صوتی نشان داده می شود. در مرحله بعد فرد می تواند با استفاده از یک آیکون مثلثی شکل آن را پخش و با استفاده از آیکون دیگری آن را حذف کند یا آن را برای مخاطب خود ارسال کند.

پیش نمایش صوتی بخشی از آپدیت های جدیدی است که واتس اپ آنها را اخیراً عرضه کرده یا مشغول توسعه آنها است.

در اوایل سال جاری، این سرویس قابلیت تغییر سرعت پخش پیام های صوتی هنگام شنیدن را افزود. از سوی دیگر وب سایت WABetaInfo نیز گزارش داده به زودی قابلیت متوقف کردن پخش پیام صوتی و از سرگیری آن افزوده می شود.

واتس‌اپ اکنون در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS، به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کند که وضعیت «آخرین بازدید» شما فقط برای مخاطبین قابل مشاهده باشد. پیش از این، هر کسی می‌توانست ببیند آخرین بار چه زمانی آنلاین بوده‌اید، که تعقیب شما را برای غریبه‌ها و کسانی که قصد ردیابی شما را داشتند، بسیار آسان‌تر می‌کرد. این تغییر یک لایه امنیتی اضافی برای کاربران این پیام‌رسان فراهم می‌کند.

همان طور که گفته شد پیام رسان واتساپ ویژگی جدیدی را عرضه کرده تا وضعیت آنلاین شما به‌طور پیش‌فرض برای غریبه‌ها پنهان شود.تغییر نمایان بودن وضعیت آنلاین تنها برای مخاطبین، ویژگی جدیدی نیست، امکان جدید این است که این ویژگی اکنون به‌صورت پیش‌فرض است، به این معنی که برای پنهان کردن وضعیت آنلاین خود از افراد غریبه نیازی به رفتن به تنظیمات برنامه ندارید. در عوض، اگر می‌خواهید به همه اجازه دهید ببینند آنلاین هستید یا نه، باید به تنظیمات بروید.

در این راستا برنامه‌های زیادی برای استفاده از وضعیت‌های آنلاین کاربران واتساپ برای ردیابی کاربران طراحی شده‌اند که خوشبختانه، این برنامه‌ها با این تغییر بلااستفاده می‌شوند. این یک تغییر مهم برای واتس‌اپ است و استفاده از این برنامه را بدون حذف هیچ گونه عملکرد مهمی از کاربرانش ایمن‌تر می‌کند.

منبع مدیاتی
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.