اخبار مهم فرهنگ هنر برنا

0 2

سامان سالور با حمایت از عدم ارائه مجوز به فیلم‌های مبتذل تأکید کرد مقابله با ابتذال در سینما نباید به معنی حذف سینمای کمدی سرگرم‌کننده باشد.

پس از دیدار با معاون اجتماعی ناجا

در دیدار تهیه کنندگان و برنامه سازان سینما و تلویزیون با سردار حاجیان معاون اجتماعی ناجا،مهدی فرجی رئیس هیئت مدیره کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری، سعید ابوطالب عضو هیئت مدیره و امیرحسین خرم شاهی قائم مقام و مدیر اجرایی کانون و سید امیر پروین حسینی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید کنندگان فیلم و برنامه های تصویری نیز حضور داشتند که در این باره مهدی فرجی با ما همکلام شد.

محمدامین کریم‌پور در گفت‌وگو با برنا

محمدامین کریم‌پور با اشاره به موضع‌گیری بسیاری از سینماگران نسبت به ساخت فیلم «حکم تجدیدنظر» تأکید کرد بسیاری از سینماگران و بازیگران از همکاران خود خواسته بودند با او کار نکنند.

خبرهای منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی پیرامون انتصابات در سازمان صداوسیما «جعلی» است.

محمدمهدی اسماعیلی با حضور در ستاد برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر، از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های برگزاری این جشنواره‌ قرار گرفت.

اکبر زنجانپور بازیگر مطرح و پیشکسوت سینمای ایران که سابقه همکاری با بسیاری از بزرگان هنر ایران را در عرصه تئاتر، سینما و دوبله دارد و در سریال «جزیره» نقش کریم شاهنگ را ایفا می‌کند به تمجید بازیگری امیر مقاره پرداخت.

اسامی آثار راه‌یافته به دومین جشنواره فیلم کوتاه سلفی۲۰ اعلام شد.

معاون اداره کل هنرهای نمایشی از آمار تماشاگران پخش آنلاین بیستمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی خبر داد.

با به پایان رسیدن پادکست «سینما، خاطره»، پادکست «طهرون» با معرفی مکان‌های تاریخی، فرهنگی و گردشگری تهران، از رادیو سوینا پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «اتوموبیل» از چهارشنبه 24 آذر در سینماهای کشور اکران می‌شود.

کارگردان فیلم «غروب شد بیا» گفت: رویکرد متولیان فرهنگ که با روی‌کار آمدن دولت سیزدهم، مدیریت این بخش را برعهده گرفته‌اند، به اهداف فرهنگی ترسیم‌شده در گام دوم انقلاب نزدیک است.

حسینی گفت: سال آینده در بودجه افزایش اعتبارات نهاد ریاست جمهوری لحاظ شده تا اگر تصمیمی در استان گرفته شد اعتبار لازم را هم داشته باشد.

جوردن رویمی نویسنده سایت «ورد اف ریل» در مطلبی درباره این نوشته که اسپایک لی رئیس هیئت داوران جشنواره کن سال گذشته می‌خواسته فیلم «قهرمان» برنده نخل طلا شود اما تصمیمات هیات داوران بنا به خواست او پیش نرفت.

انتهای پیام//

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.