سواد رسانه ای موضوع اصلی برنامه «صبح پارسی»

0 0

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ محمدصادق باطنی روز پنجشنبه یازدهم آذر ماه در «صبح پارسی» برنامه صبحگاهی شبکه جام جم حضور می یابد. باطنی دبیر المپیاد سواد رسانه ای کشور بوده و قرار است درباره سواد رسانه ای و اهمیت آن در برنامه صحبت کند.

محمد شهنواز فارسی آموز هندی تبار نیز در صبح پارسی فردا به موضوع اشتراکات فرهنگی می پردازد.

به علاوه، سید رضا قریشی رئیس سازمان نظام پزشکی قرچک نیز مهمان دیگری است که در برنامه فردا با میزبانان صبح پارسی به بحث و گفت و گو می پردازد.

اجرای «صبح پارسی» فردا را محمدامین نبی اللهی و شمیم علیزاده بر عهده دارند و تهیه کنندگان این برنامه علیرضا نظارت و ابراهیم ارجمندی هستند.

برنامه صبحگاهی «صبح پارسی» از دوشنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۹ صبح بر روی آنتن شبکه جام جم می رود. این برنامه با محوریت اخلاقی و فرهنگی تنظیم شده و بخش‌هایی مانند نماهنگ‌های خوانندگان معروف با مناظری از طبیعت، معرفی کتاب، ورزش صبحگاهی و گزیده مهمترین اخبار  برای مخاطبان در آن پخش می‌شود. همچنین آیتم «یادته» به معرفی اماکن بسیار قدیمی ایران پرداخته است.

گفتنی است؛ این برنامه از استودیو تولید شبکه جام جم بر روی آنتن می رود. ویدئوها، تصاویر و اطلاعات بیشتر این برنامه را می توانید در صفحه اینستاگرامی به آدرس sobheparsi@ مشاهده کنید.

انتهای پیام//

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.