تذکر 16 نماینده به وزیر دادگستری درباره تسریع در رسیدگی به تخلفات "روحانی"

0 0

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، روح‌الله متفکرآزاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس‌جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر علیزاده برمی نماینده دامغان به همراه 36 نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی: لزوم توزیع عادلانه امکانات و تجهیزات بهداشتی  و درمانی در بیمارستان‌ها.

همچنین تذکر 34 نماینده به وزرای اطلاعات و کشور: لزوم توجه ویژه به ملاحظات امنیتی و حفاظتی در مراکز واحدهای دارای مخاطرات ایمنی،

همچنین تذکر به همراه 15 نفر از نمایندگان به وزیر دادگستری: ضرورت تسریع در رسیدگی به تخلفات رئیس جمهور سابق.

همچنین تذکر به همراه 29 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی: علت فروش ارز در صرافی‌ها با نرخ کمتر از بازار در شرایط فعلی چیست.

همچنین تذکر به همراه 19 نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت و درمان: علت واکسیناسیون شتاب زده برای اقشار مردم و به خصوص دانش‌آموزان با توجه به مجوز اضطراری واکسن‌ها و احتمال عوارض و ریسک واکسیناسیون برای این رده سنی چیست.

همچنین تذکر به همراه 55 نفر از نمایندگان به وزیر اقتصاد: لزوم رسیدگی به بورس و جلوگیری از ریزش شاخص بورس و کاهش دارایی مردم.

همچنین تذکر به همراه 41 نفر از نمایندگان به وزیر صنعت، معدن و تجارت: لزوم تخصیص منابع مالی برای تأمین ایمنی صنعتکاران توسط کارفرمایان.

همچنین تذکر به وزیر بهداشت و درمان: رسیدگی به اقدام غیرقانونی دانشگاه علوم پزشکی سمنان در خصوص تأسیس دانشکده داروسازی بدون مجوز.

تذکر امان‌قلیچ شادمهر نماینده گنبدکاووس به وزیر راه و شهرسازی: چرا شاخص طول جاده‌ای شهرستان گنبدکاووس از میانگین استانی پایین‌تر است و لزوم تعریض محورهای پرتصادف شهرستان گنبدکاووس.

تذکر رسول فرخی میکال نماینده لاهیجان و سیاهکل به محمدرضا محمدرضا احمدی، موسی احمدی و حسینعلی حاجی دلیگانی، روح‌الله حضرت‌پور، حسین حقوردی، حسین محمدصالحی دارانی و حسن محمدیاری به وزیر نیرو: لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات آب و فاضلاب شهرستان لاهیجان.

تذکر نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و کلات به همراه 70 نفر از نمایندگان به وزیر صمت: ضرورت تسریع در ساماندهی بازار خودرو داخلی و متعادل کردن قیمت آن برای مصرف کننده نهایی.

تذکر حسین گودرزی نماینده درود و ازنا به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی: لزوم تأمین دستگاه سی.تی.اسکن و ام.آر.آی دولتی در شهرستان درود.

انتهای‌پیام/

منبع تسنیم
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.