نشست بسیج اساتید با زلفی‌گل؛ انتقاد از برخی انتصابات و پاسخ وزیر علوم

0 8

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، رئیس و اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید کشور امروز با حضور در وزارت علوم با زلفی گل، وزیر علوم دیدار  و گفت وگو کردند.

کیومرث جهانگیر، معاون فرهنگی و اجتماعی بسیج اساتید، در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم در این باره گفت: جلسه بسیج اساتید با وزارت علوم جلسه کاری و به منظور تعامل و همکاری بیشتر و استفاده از ظرفیت های موجود در این دو بخش برای حل مسایل علمی و دانشگاهی کشور و پیشبرد جایگاه علمی کشور بود.

وی افزود: بسیج اساتید با حضور جمعی از اساتید دانشگاه‌های کشور وظیفه خود می‌داند از ظرفیت‌های موجود برای کمک به مشکلات بخش‌های مختلف و کارهای به زمین مانده در جهت پیشرفت کشور استفاده کند لذا در قبال وزارت علوم نیز تلاش این بخش، کمک  به اجرای قوانین، حل مسائل و فراهم کردن زمینه برای پیشرفت‌های علمی است.

این استاد دانشگاه نیز گفت: وزیر علوم با روی باز سخنان اساتید بسیجی را شنیدند و از همکاری بسیج اساتید استقبال کردند.

وی با اشاره به مطرح شدن نکاتی از سوی اعضای بسیج اساتید درباره برخی انتصابات در وزارت علوم گفت: اصل سخنان درباره اجرای مرِّ قانون و احراز شرایط قانونی، درباره برخی انتصابات بود که وزیر علوم بر اجرای قانون و احراز شرایط  در انتصابات تاکید کردند.

این استاد دانشگاه گفت: نظر و تاکید اساتید این است که قانون به بهترین نحو انجام شود و افراد شایسته انتخاب شوند.

انتهای پیام/

منبع تسنیم
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.