اعلام نتایج قرعه کشی سایپا

0 2

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد مراسم قرعه کشی پیش فروش محصولات سایپا (سوم آذر) با حضور نهاد‌های نظارتی انجام شد. ثبت نام این طرح از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ به مدت ۲ روز به صورت ۲۴ ساعته آغاز و از طریق سایت سایپا ادامه داشت، اسامی برندگان امروز ، پنجشنبه چهارم آذرماه توسط سایپا اعلام شده است

اعلام نتایج قرعه کشی سایپا

بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا، خودروهایی که در این مرحله عرضه شده شامل شاهین، کوئیک s، کوئیک دو رنگ، کوئیک با گیربکس معمولی، ساینا s، سایپا 151 و کوئیک پلاس با گیربکس اتوماتیک است.

نکات مهم خرید خودرو در طرح فروش گروه سایپا 

۱- به منظور خرید خودرو باید فرایند تعیین کد کاربری (کد ملی) و رمز عبور را به کمک لینک ورود/ثبت نام انجام دهید و پس از تکمیل پروفایل خود وارد سامانه شوید.

۲- برای ثبت‌نام‌ها محدودیت کد ملی اعمال خواهد شد. هر کد ملی مجاز به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو است.

۳- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال است و متقاضیان باید گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم را داشته باشند.

۴- متقاضیان در مدت زمان ۴۸ ماه اخیر نباید در شرکت‌های سایپا و این خودرو ثبت نام داشته و به نام آن‌ها فاکتور صادر شده باشد.

۵- شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراهی که در ثبت‌نام اعلام می‌شود، حتما باید به نام شخص متقاضی باشد.

۶- متقاضیاتی که پلاک انتظامی فعال به نام خود دارند و روی خودرو نصب شده است امکان ثبت‌نام ندارند.

نکات مهم طرح پیش فروش محصولات سایپا پس از قرعه کشی

۱- امکان خرید انصرافی و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.

۲- اگر متقاضیان خرید خودرو در قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش اخیر ایران خودرو انتخاب شوند، از لیست متقاضیان طرح پیش فروش محصولات سایپا حذف خواهند شد.

۳- زمانی که نتایج قرعه‌کشی اعلام شد منتخبان فرصت دارند تا ۷۲ ساعت نسبت به واریز پیش‌پرداخت قیمت خودرو به صورت علی‌الحساب اقدام کنند تا پس از آن بتوانند زمان تحویل، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل را انتخاب کنند.

۴- در صورتی که در زمان مشخص‌شده وجه از سوی متقاضی تکمیل نشود، ثبت‌نام وی در قرعه‌کشی غیرفعال خواهد شد.

۵- اگر مشتری حداکثر ۳ ماه پس از تاریخ تحویل خودرو به منظور سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد. در مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل 1000 کیلومتر خودرو الزامی است.

۶- در صورت مشاهده هر نوع مغایرت در شرایط احراز متقاضی با شرایط بخش‌نامه در هر مرحله‌ای از ثبت‌نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو ابطال و در صورت واریز وجه، مبلغ به حساب متقاضی بازگشت داده می‌شود.

بیشتر بخوانید: «ریپل چیست و چرا با بقیه ارزهای دیجیتال متفاوت است؟»

منبع مدیاتی
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.