پلیس به قدرت‌نمایی اراذل و اوباش در تهران خاتمه داد

0 1

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ پیام کاویانی، رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در گفتگو با فارس از دستگیری عامل عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد در محله عبدل آباد خبر داد.

سرهنگ کاویانی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در اوایل آبان ماه سال جاری گزارشی مبنی بر اینکه 6 نفر از اراذل و اوباش سابقه دار پایتخت با حضور در محله عبدل آباد اقدام به عربده‌کشی و قدرنمایی با سلاح سرد کرده و بلافاصله از محل متواری شده اند، از طریق سامانه 110 به پلیس امنیت رسید.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع ماموران بلافاصله دست به کار شده و در تحقیقات مشخص شد این افراد طی یک اختلاف مالی قدیمی با یکی از اهالی محل مرتکب این اعمال مجرمانه شده اند.

کاویانی تصریح کرد: سرانجام و پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی مخفیگاه متهمان در حوالی اتوبان جلال آل احمد شناسایی شد و با اخذ دستور قضائی، صبح روز دوم آذر ماه تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی به محل اعزام شده و در یک اقدام ضربتی هر 6 متهم را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه هر 6 متهم که دارای سوابق متعددی از جمله نراع و درگیری، عربده کشی و… بوده در مواجهه با ادله و مستدات موجود به جرم خود اعتراف کردند، خاطر نشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

منبع جام‌جم
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.