شهرداری آستارا میزبان حریفان خود در ورزشگاه سردار جنگل نخواهد بود

0 2

شایان پویا در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه در پی کوتاهی و بی تدبیری مسئولان هیئت فوتبال استان گیلان دیگر در ورزشگاه سردار جنگل رشت از تیم‌های لیگ یک میزبانی نمی‌کنیم، افزود: متأسفانه در بازی با ملوان انزلی درب‌های استادیوم سردار جنگل رشت به روی هواداران تیم فوتبال ملوان انزلی باز و آنها به راحتی وارد ورزشگاه شدند.

وی ادامه داد: در صورتی که در جلسه هماهنگی پیش از بازی، نمایندگان دو تیم و نماینده فدراسیون فوتبال توافق کرده بودند که از هر دو تیم تنها ۱۰ نفر به عنوان میهمان در ورزشگاه سردار جنگل رشت که در واقع آستارا میزبان بازی با ملوان بود، حضور یابند.

پویا با اشاره به تکمیل نبودن ورزشگاه خانگی تیم شهرداری آستارا برای میزبانی از تیم‌های حاضر در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، اظهار کرد: تمرین‌های تیم فوتبال شهرداری آستارا هر روز در ورزشگاه وحدت برگزار می‌شود اما زیرساخت‌های ورزشگاه برای میزبانی لیگ دسته یک آماده نشده است.

وی تأکید کرد: انتظار می‌رود با پیگیری مسئولان شهرستان آستارا مشکل میزبانی تیم فوتبال شهرداری از تیم‌های لیگ رفع شده و در شهر خودمان از تیم‌ها میزبانی کنیم.

مالک باشگاه شهرداری آستارا تصریح کرد: رشد و توسعه فوتبال در آستارا مستلزم رفع کاستی‌های ورزشگاه وحدت است.

منبع مهرنیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.