فجر می تواند دردسرساز شود/ آرامش رمز  موفقیت پیکان است

0 1

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمجتبی حسینی در نشست خبری قبل از دیدار برابر فجر سپاسی شیراز گفت: بعد از بازی سختی که مقابل ذوب آهن داشتیم هم ریکاوری خوبی کردیم و هم تمرینات خوبی انجام دادیم. بازیکنمانم را از لحاظ روحی و روانی آماده این دیدار کردیم تا بتوانیم به یک پیروزی دیگر دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: فجر یک تیم بسیار خوب است. آنها در لیگ برتر شروع خوبی داشته و بازی های قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند. به بازیکنانم گفتنم فجر فردا می تواند برایمان دردسرساز شود اگر تمرکز نداشته باشیم و حریف را دست کم بگیریم.

سرمربی پیکان تهران در پاسخ به این پرسش که آیا فردا همه بازیکنانش را در اختیار خواهد داشت، گفت: خوشبختانه همه بازیکنانم آماده هستند و برای بازی فردا نه محروم و نه مصدوم داریم.

حسینی در خصوص راز موفقیت تیمش در هفته های اخیر گفت: پیکان یک تیم ریشه دار است، بازیکنان مان با تمام توان شان بازی می کنند آرامش خوبی در تیم حکمفرماست، مدیریت تیم هم در کنار بازیکنان است و همین مسائل باعث شده آرامش خود را حفظ کرده، روی بازی ها تمرکز کنیم و نتایج خوبی هم کسب کنیم.

سرمربی پیکان تهران در پاسخ به این سوال که گفته می شود هفته های ابتدایی به تیم های سخت برخورد نکرده اید و این دلیل موفقیت تان بوده است، گفت: تمام بازی ها برای ما سخت است هیچ تیمی برای باخت به میدان نمی آید تنها ما می توانیم تلاش کنیم تا مقابل حریفان به هدف مان دست یابیم.

وی در مورد انتقاداتی که از زمین بازی صورت گرفته، گفت: قبلا در زمین قلعه حسن خان بازی می کردیم اما آنجا شرایط بدی داشت و بازی های ما به کرج انتقال یافت متاسفانه بارش باران باعث شد کیفیت زمین پایین بیاید اما در مجموع بازی های زیادی در این زمین ها برگزار می شود که باعث می شود از کیفیت زمین کاسته شود.

حسینی در پایان و درباره عملکرد تیم ملی ایران هم گفت: تیم ملی با پیروزی برابر سوریه کار صعودش به جام جهانی را تمام کرد. باید از این بازیکنان تقدیر و تشکر کرد امیدوارم این روند برای تیم ملی حفظ شود اما باید بپذیریم سوریه بسیار ضعیف بود ولی باید برای حضور در جام جهانی برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.

منبع مهرنیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.