فولادی‌ها برای جبران انگیزه دارند/ نکونام برای موفقیت می جنگد

0 0

به گزارش خبرنگار مهر، میلاد بدرقه ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره وضعیتش در این تیم و اوضاع کلی خوزستانی‌ها گفت: خدا را شکر تیم وضعیت خیلی خوبی دارد و بازیکنان فولاد خوزستان برای جبران نتایج ابتدای فصل انگیزه خیلی زیادی دارند.

وی در مورد حضور نکونام در این تیم و حس و حال بازیکنان گفت: جواد نکونام دو سه سالی است که سرمربی فولاد خوزستان است و او همه بچه ها را از نزدیک می شناسد و رابطه رفاقتی با بچه ها دارد اما داخل زمین آن علاوه بر رفاقت، تمرکز روی کار است و بازیکنان باید تلاش ۱۰۰ درصدی خود را به کار بگیرند.

بازیکن فولاد خوزستان افزود: نظم، سخت‌کوشی و یکدلی سه ضلع مهم برای موفقیت تیم ماست که در کنار حمایت هواداران و پشتیبانی مدیران امیدوارم به روزهای بزرگ ختم می‌شود.

وی در مورد اینکه در زمان برگزاری بازی‌های فولاد اگر بازیکنی خوب بازی نکند باعث عصبانیت نکونام می شود، یادآور شد: همان‌طور که عرض کردم او در کارشان خیلی سفت‌وسخت هستند با اینکه در بیرون زمین با همه رفیق است و با بازیکنان خودش بگو بخند دارد و با همه صمیمی است ولی داخل زمین بازیکن باید با تمام وجود فقط کارش را انجام دهد و برای موفقیت تیم بجنگد.

بدرقه گفت: دلمان برای هواداران تنگ شده و بدون آنها، فوتبال لذت کافی را به آدم نمی دهد و امید است که شاهد حضورشان در استادیوم‌ها باشیم. امروز حضورشان در استادیوم به ما روحیه داد و از آنها ممنون هستیم و قول می‌دهیم برای شادی آنها از با تمام وجود و از ته دل بجنگیم.

منبع مهرنیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.