بی توجهی مردمی به کرونا زیر ذره بین «صبح جمعه با شما»

0 3

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ ساجد قدوسیان تهیه کننده، سردبیر و کارگردان برنامه «صبح جمعه با شما» اظهار داشت: با توجه به اینکه همچنان خطر اوج گیری کرونا در تمام دنیا پابرجاست و طبیعتا کشور ما هم از این مساله مستثنی نیست و با اینکه کارشناسان همواره در حال هشدار دادن هستند ولی متاسفانه شاهد حضور غیر ضروری و پررنگ  برخی از مردم در اماکنی هستیم که حتی بعضی از آنها حتی در شرایط عادی هم اتفاق نمی افتاد.

وی ادامه داد: لذا طبق تصمیم اتاق فکر برنامه «صبح جمعه با شما»  تصمیم گرفتیم تا نمایش ها و طنزآهنگ هایی با این محور تولید کنیم که علاوه بر ایجاد فضایی مفرح و شاد در این خصوص هشدار دهنده هم باشد.

قدوسیان افزود:البته طبق روال این تنها موضوع محوری برنامه «صبح جمعه با شما» نخواهد بود و طبیعتا همواره در راستای رسالت برنامه که همانا بیان مطالبات مردم و طرح مسائل و مشکلات و رساندن صدای مخاطبان به مردم با زبان طنز  تولیداتی خواهیم داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ضمنا مخاطبان می‌توانند موضوعات و مسائل پیشنهادی خود را در زمان پخش برنامه به سامانه پیامکی رادیو ایران به شماره ۳۰۰۰۰۹۰۰ ارسال کنند تا دستمایه تولیدات برنامه باشد و از این طریق صدای آنها به گوش مسئولین امر برسد.

«صبح جمعه با شما» از دیرباز پر مخاطب ترین برنامه طنز رادیویایران بوده  بوده که هر جمعه ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ به تهیه کنندگی، سردبیری و کارگردانی ساجد قدوسیان از رادیو ایران پخش می‌شود.

منبع برنا
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.