مشخصات شورولت تاهو ۲۰۲۲ با ۴۲۰ اسب بخار قدرت + عکس

0 2

به گزارش شهرآرانیوز، این خودرو همانند دومین خودروی سه ردیفه بزرگ شورولت که سوبارو بود، سه گزینه موتور را ارائه می‌دهد که شامل یک موتور V-۸ استاندارد با قدرت ۳۵۵ اسب بخار، یک V-۸ با قدرت ۴۲۰ اسب بخار و یک موتور 6 سیلندر دیزلی با قابلیت کشش  است که تمام آنها ۴۶۰ پوند فوت گشتاور ارائه می دهند.

برای سال ۲۰۲۲، شورولت تغییراتی در ترکیب اندکی در تاهو ایجاد کرده است. پیشرانه ۶.۲ لیتری V-۸ با قدرت ۴۲۰ اسب بخار اکنون در مدل‌های RST، Z۷۱ و Premier موجود است. Z۷۱ که خودرویی برای آفرود است، با یک دیفرانسیل الکترونیکی ارائه می شود. هر تاهو به جز مدل پایه LS اکنون دارای یک پشت آمپری دیجیتال ۱۲.۳ اینچی قابل تنظیم است.

مشخصات شورولت تاهو ۲۰۲۲  با ۴۲۰ اسب بخار قدرت + عکس

سیستم اطلاعات سرگرمی در LT و بالاتر نیز با دستیار صوتی، نقشه‌ها و فروشگاه اپلیکیشن گوگل بهبود یافته است. اکنون این خودرو دارای کمک‌ راننده استاندارد، نوربالای خودکار، سنسور‌های پارک جلو و عقب، دستیار حفظ خطوط و موارد دیگر است؛ همچنین امکان دسترسی به ۱۳ نمای دوربین مختلف با نما‌های خاص برای تریلر در دسترس است.

مشخصات شورولت تاهو ۲۰۲۲  با ۴۲۰ اسب بخار قدرت + عکس

ویژگی Buckle to Drive جنرال موتورز اکنون استاندارد است و از جابه‌جایی دنده به بیرون از پارک جلوگیری می‌کند. به گفته کارشناسان مدل‌های سطح متوسط ​​RST و Z71 ارزش بالایی در خرید دارند که اولی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

مشخصات شورولت تاهو ۲۰۲۲  با ۴۲۰ اسب بخار قدرت + عکس

تاهو در تمام طول عمر خود از یک V-۸ استفاده می‌کند و این برای آخرین نسل نیز ادامه دارد. با این حال، موتور ۵.۳ لیتری ۳۵۵ اسب بخاری و موتور ۶.۲ لیتری ۴۲۰ اسب بخاری موجود توسط یک موتور ۶ سیلندر ۳.۰ لیتری دیزل به یکدیگر متصل می‌شوند. در حالی که این سه اسب بخار کمترین قدرت را دارد، گشتاور ۴۶۰ پوند فوتی آن با موتور V-۸ بزرگتر مطابقت دارد. هر تاهو مجهز به گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ متحرک است. این جدیدترین نسل تاهو دارای بزرگ‌ترین فضای داخلی است که در مقایسه با مدل کنونی، فضایی فوق العاده دارد.

مشخصات شورولت تاهو ۲۰۲۲  با ۴۲۰ اسب بخار قدرت + عکس

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع شهرآرا نیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.