فدارسیون اردن ؛ شتابزده و بازنده/ واکنش به درخواست غرامت میلیون دلاری کودایی

0 3

به گزارش “ورزش سه”، فدراسیون فوتبال اردن در نامه ای رسمی به کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرده جنسیت دروازه بان تیم ملی فوتبال بانوان ایران مورد بررسی قرار گیرد. اشاره اردنی ها مشخصا به زهره کودایی دروازه بان اول تیم ملی فوتبال بانوان ایران است که در بازی با اردن با مهار چند ضربه پنالتی تیم حریف اردنی ها را در صعود به جام ملت های آسیا ناکام گذاشت. 

 

فدراسیون فوتبال اردن نسبت به این خبر که دروازه بان تیم ملی فوتبال بانوان ایران درخواست غرامت یک میلیون دلاری از آنها به خاطر اتهامی که به وی وارد کرده اند، داشته است واکنش نشان داد. یک منبع درفدراسیون فوتبال اردن در این باره به  خبرنگار سایت الکوره گفت: « فدراسیون فوتبال هیچ درخواستی برای پرداخت غرامت به بازیکن ایران دریافت نکرده و بر خلاف شایعاتی که در فضای مجازی و رسانه‌ای مطرح شده مکاتبه‎ای در این خصوص با این فدراسیون انجام نشده است. آنچه ما انجام دادیم ارسال درخواست رسمی به کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت تعیین و اعلام رسمی جنسیت دروازه‎بان تیم ملی ایران بوده که تا کنون پاسخی دریافت نکرده‌ایم. این اولین بار نیست که جنسیت بازیکنان تیم ملی بانوان ایران مورد بررسی قرار می‌گیرد و پیش از این در سال 2015 هم برخی از فدراسیون‌های دیگر چنین درخواستی را مطرح کرده بودند.»

 

صبح امروز سایت الدوحه نوشت شکایت فدراسیون فوتبال اردن علیه دروازه بان تیم ملی فوتبال بانوان ایران رد شده است. اما سایت الکوره نوشته است: پرونده شکایت فدراسیون اردن از زهره کودایی دروازه بان تیم ملی بانوان ایران هنوز در جریان است.منابعی از کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما خبر دادند شکایت فدراسیون اردن همچنان در حال بررسی است و هنوز تکلیف این موضوع مشخص نشده است. باید دروازه بان ایران به کمیته پزشکی AFC فراخوانده شود تا تست های پزشکی روی این بازیکن انجام شود و در نهایت تصمیم نهایی صادر شود. منابع AFC اعلام کردند کمیته مخصوص بانوان در AFC شکایت اردن را دریافت کرده و هنوز هیچ تصمیمی در این زمینه گرفته نشده و آنچه که در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد.

منبع ورزش3
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.