روش بازی تیم ملی بازهم تغییر می‌کند/ جای خالی طارمی پر می‌شود!

0 0

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که شانس بالایی برای راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دارد، در ششمین دیدار خود از مرحله گروهی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، امشب در اردن به مصاف تیم سوریه می‌رود و شانس بالای ایران برای صعود به جام جهانی را ۳ امتیاز این بازی می‌تواند به مراتب افزایش دهد.

غیبت طارمی در اردوی تیم ملی همچنان یکی از موارد مهم پیرامون فوتبال ایران است و اسکوچیچ ترجیح داد مقابل لبنان با تغییر سیستم جای خالی طارمی را پر کند که این تغییر سیستم منجر به ارائه بازی شد که کیفیت آن کمتر از انتظار بود.

اسکوچیچ که فارغ نتیجه، از عملکرد فنی تیمش مقابل لبنان رضایت چندانی نداشت، به احتمال زیاد مقابل سوریه بار دیگر تیمش را به سیستم سابق و استفاده از دو مهاجم مرکزی باز می‌گرداند.

سرمربی تیم ملی ترجیح می‌دهد امشب یک مهاجم جانشین طارمی کرده و برای این منظور گزینه‌های متعددی از جمله کریم انصاری فرد، اللهیار صیادمنش و کاوه رضایی دارد. لذا امشب به احتمال فراوان یکی از بین این ۳ بازیکن در کار سردار آزمون به کار گرفته خواهد شد تا ضریب موفقیت برابر آخرین تیم جدول گروه اول این مسابقات افزایش یابد. ایران و سوریه امشب و از ساعت ۱۹:۳۰ در اردن به مصاف هم می‌روند که این دیدار و امتیازات آن برای هر دو تیم بسیار مهم است.

منبع مهرنیوز
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.