استیون جرارد در تمرین استون‌ویلا آفتابی شد (عکس)

0 2

به گزارش “ورزش سه”، استیون جرارد که فصل گذشته با باشگاه رنجرز دست به کار فوق العاده ای زده و این تیم را به مقام قهرمانی لیگ اسکاتلند رسانده بود، چند روز پیش به شکل رسمی هدایت استون ویلا را برعهده گرفت؛ تیمی که در این فصل نتایج قابل قبولی کسب نکرده و حالا هوادارانش امیدوار هستند که جرارد بتواند اوضاع استون ویلا را تغییر دهد.

 

 

 

جرارد در حالی امروز برای اولین بار در تمرین استون ویلا حاضر شد که تیمش روز شنبه در یک بازی حساس به مصاف برایتون خواهد رفت.

 

با این حال بسیاری معتقد هستند که استیون جرارد با انتخاب استون ویلا دست به یک کار ریسکی زده است. خود جرارد در این باره می گوید: “من می‌خواستم که از ابتدا شروع کنم و همه چیز را سر جای خود قرار دهم. در واقع من از همان ابتدا این مسئله را یاد گرفتم. از ابتدا با دوربین ها فاصله داشتم و هدایت تیم جوانان لیورپول را برعهده گرفتم که اتفاق بسیار خوبی برایم بود.

 

این به تجربیات من اضافه کرد تا بتوانم در جلسات تمرینی با آمادگی کامل حضور پیدا کرده و تیم را رهبری کنم. سپس فرصت حضور در رنجرز فرا رسید که مسلماً یک باشگاه بزرگ و نمادین محسوب می‌شود. من چالش و ریسک کردن را دوست دارم و این چیزی است که واقعاً مشتاق تجربه کردن آن هستم.”

 

 

 

استیون جرارد با جدیت خاصی در تمرینات امروز حاضر بود که نشان می داد این سرمربی انگلیسی از چه انگیزه های زیادی برای موفقیت در استون ویلا برخوردار است.

 

جرارد در ادامه گفت: “فکر می‌کنم که این باشگاه برای من مناسب است چرا که هواداران بسیار پر شوری دارد. می‌دانم که در اینجا تقاضا و فشار زیادی برای پیروز شدن وجود دارد. این چیزی است که از 17-18 سالگی با آن زندگی کرده ام. وظیفه من این است که همه را دور هم جمع کنم و با یکدیگر متحد شویم. من معتقدم که می توانیم کارهای هیجان انگیزی را با یکدیگر انجام دهیم. من بسیار با انگیزه و جاه طلب هستم.”

منبع ورزش3
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.