پیروزی پر گل آلمان در بازی تشریفاتی (عکس)

0 3

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی آلمان که پیش از این صعود خود به رقابت های جام جهانی قطر را قطعی کرده بود، امشب مهمان ارمنستان بود که همچنان برای حضور در پلی‌آف شانس داشت و نهایتاً این بازی با نتیجه 4-1 به سود شاگردان هانسی فلک خاتمه یافت.

 

آلمان شروعی عالی داشت توانست در دقیقه 15 به گل اول دست پیدا کند. ارسال یوناس هافمن به دهانه دروازه با ضربه تمام کننده کای هاورتز همراه شد تا نتیجه 1-0 شود.

 

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد آلمان به یک ضربه پنالتی دست یافت. ایلکای گوندوگان پشت توپ ایستاد و دروازه ارمنستان را باز کرد تا دیدار دو تیم در پایان 45 دقیقه ابتدایی با پیروزی 2-0 شاگردان هانسی فلیک خاتمه پیدا کند.

 

آلمان نیمه دوم را هم طوفانی آغاز کرد و توانست در دقیقه 50 به گل سوم دست پیدا کند. ضربه آرام ایلکای گوندوگان با اشتباه عجیب دروازه‌بان ارمنستان همراه شد تا توپ وارد دروازه شده و نتیجه 3-0 شود.

 

در دقیقه 59 ارمنستان به یک ضربه پنالتی دست یافت. هنریک میخیتاریان پشت توپ ایستاد و موفق شد دروازه آلمان را باز کند تا ارمنستان یکی از گل‌های خورده را جبران کرده باشد و نتیجه 3-1 شود.

 

در دقیقه 64 اشتباه مدافعان ارمنستان، یوناس هافمن را در موقعیت تک به تک با دروازه این تیم قرار داد و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق گلزنی کرد تا نتیجه 4-1 شود.

 

در ادامه بازی نیز آلمان کار را کنترل کرد تا مسابقه با همان نتیجه 4-1 به سود شاگردان هانسی فلیک خاتمه پیدا کند و مانشافت در یک بازی تشریفاتی نیز پیروزی پرگل برسد.

 

 

 

 

 

 

منبع ورزش3
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.