درخواست یک نماینده درباره نحوه پوشش جلسات کمیسیون طرح حمایت از کاربران

0 0

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، غلامرضا نوری نماینده مردم بستان آباد در مجلس و عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی در جمع خبرنگاران در رابطه با روند برگزاری جلسات این کمیسیون و همچنین پخش زنده جلسات، گفت: جلسات کمیسیون از ابتدای آغاز به کار به صورت دو نوبت برگزار می‌شود. طی چند جلسه ابتدایی ترکیب هیات رئیسه انتخاب و بعد آیین نامه داخلی کمیسیون به تصویب اعضاء رسید.

وی ادامه داد: در رابطه با پخش زنده جلسات کمیسیون از صداوسیما می‌خواهیم که براساس ظرفیت ایجاد شده در آئین نامه داخلی کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی، نسبت به پوشش مستقیم جلسات این کمیسیون اقدام کند.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی همچنین بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع مورد بحث و حساسیتی که جامعه نسبت به آن دارد، پخش زنده جلسات کمیسیون یک مطالبه ملی است و به عقیده من خوب است که صداوسیما نسبت به پخش زنده آن از طریق یکی از شبکه های سراسری رادیویی یا تلویزیونی اقدام کند.

عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی خاطر نشان کرد: البته این جلسات اکنون از طریق یک شبکه اینترنتی و یکی از صفحات مجازی خبرگزاری مجلس پخش می‌شود اما پخش آن از رسانه ملی توسط صداوسیما خواست عموم مردم است.

انتهای‌ پیام/

منبع تسنیم
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.