انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان: فروش لوازم خانگی با برندهای کره‌ای در بازار ممنوع است

0 1

به گزارش خبرگزاری تسنیم، انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: ورود لوازم خانگی با برند های کره ای به داخل کشور و عرضه آن در بازار بعد از اعمال ممنوعیت  واردات، قاچاق محسوب شده و خرید و فروش آن ممنوع است.

 در متن اطلاعیه انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان آمده است:

 در راستای اجرای بند 1 ماده 12 قانون حمایت از مصرف کنندگان  بدینوسیله به اطلاع عموم مردم و مصرف کنندگان می رساند در حال حاضر واردات هر گونه لوازم خانگی خارجی با نشان تجاری و ساخت کره جنوبی به داخل کشور ممنوع است و شرکت های خارجی نیز به دلیل تبعیت از تحریم های ظالمانه تحمیل شده به ملت ایران هیچ تولیدی در داخل کشور ندارند.

لذا ورود لوازم خانگی با برند های کره ای به داخل کشور و عرضه آن در بازار بعد از اعمال ممنوعیت  واردات، قاچاق محسوب شده و خرید و فروش آن ممنوع است. همچنین لوازم خانگی تولید داخل که به هر نحو با برچسب برند خارجی در بازار عرضه می شوند نیز فاقد اصالت خارجی و فاقد تکنولوژی روز شرکت صاحب برند خارجی هستند.

شایسته است مصرف کنندگان به منظور حمایت از کالاهای تولید داخل و ارج نهادن به تلاش کارگران، مهندسان و تولیدکنندگان ایرانی به برندهای خارجی موجود در بازار اعتماد نکنند و از خرید این قبیل کالاهای خارجی اجتناب نمایند.

 انتهای پیام/

منبع تسنیم
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.