کسی اوله را نمی‌خواهد؛/ بحران اولدترافورد؛ حتی رونالدو هم دست به شورش زد!

0 0

به گزارش “ورزش سه”، شیاطین سرخ در هفته های اخیر شکست های سنگینی برابر تیم هایی چون لسترسیتی، لیورپول و منچسترسیتی را در لیگ برتر پذیرفته و نمایش قابل قبولی نیز نداشته اند. در روزهای اخیر هواداران یونایتد اغلب خواهان جدایی اوله گونار سولسشر و استخدام یک سرمربی جدید شده اند و به نظر می رسد ستاره های بزرگ رختکن نیز با آنها همسو هستند. نتایج ضعیف یونایتد باعث افزایش انتقادات از بازیکنان این تیم نیز شده و به نظر می رسد دیگر کسی در اولدترافورد خواهان ماندن این سرمربی روی نیمکت نیست.

 

 

نشریه دیلی میل امروز در گزارشی مدعی شد بازیکنان ارشد رختکن منچستریونایتد از جمله کریستیانو رونالدو و برونو فرناندز، نگرانی های خود را در مورد سوء مدیریت اوله گونار سولسشر و کادر مربیگری این سرمربی نروژی، کاهش استانداردهای سطح بازی باشگاه و البته رفتار ناعادلانه این سرمربی با بازیکنانی مانند دنی فن دبیک را ابراز کرده اند.

 

بدین ترتیب به نظر می رسد علیرغم برنامه اولیه باشگاه برای حفظ اوله گونار سولسشر حداقل تا پایان فصل، دوران حضور این سرمربی روی نیمکت شیاطین سرخ در اولدترافورد بالاخره در هفته های آتی به پایان خواهد رسید. این در حالیست که تا چندی قبل به نظر می رسید کریستیانو رونالدو از مدافعان سولسشر برای ماندن روی نیمکت یونایتد باشد، اما این سرمربی نروژی به قدری ضعیف نتیجه گرفته که دیگر کمتر بازیکن و هواداری به ادامه فصل و احتمال کسب موفقیت یونایتد امید دارد.

 

رونالدو در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات از یوونتوس جدا شده و بعد از 13 سال دوباره راهی اولدترافورد شد. اما علیرغم نمایش فردی درخشان، یونایتد در 12 دیدار اخیر خود شش بار مغلوب شده و با این شرایط حتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز دور از ذهن خواهد بود. پس رونالدو نیز که با سولسشر رابطه خوبی داشت، حالا مشکلی با جدایی این سرمربی ندارد.

 

منبع ورزش3
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.