لیگ برتر کشتی آزاد؛ صعود دانشگاه آزاد به نیمه نهایی

0 0

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت ها با حضور تیم های جوانان البرز، فرم دمای اراک و جوانان البرز  و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد که رده بندی تیم ها در پایان دور برگشت به شرح زیر است:

 

1- دانشگاه آزاد اسلامی 2- شهید صدرزاده 3- فرم دمای اراک 4- جوانان البرز

نتایج شش دیدار برگزار شده به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی 8- شهید صدرزاده 2
فرم دمای اراک 8- جوانان البرز 2
شهید صدرزاده 8- فرم دمای اراک 2
دانشگاه آزاد اسلامی 8- فرم دمای اراک 2
جوانان البرز، برنده 5 –  شهید صدرزاده 5 (امتیاز مثبت 21 به 18 به سود جوانان البرز)
دانشگاه آزاد اسلامی 9- جوانان البرز 1

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی 8- شهید صدرزاده 2 (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: رضا مومنی جوجاده، برنده 6- امیرحسین شامی 2
61 کیلوگرم: مهدی شیرازی، برنده 10- میرعلی باوفا سادات 1
65 کیلوگرم: حسن مرادقلی، برنده 5- حسین نظری 4
70 کیلوگرم: فرهاد نوری، برنده 9- محمد جعفری 6
74 کیلوگرم: حامد رشیدی، برنده 7- محمد امیری 1
79 کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده 6- محسن عباسی صفر
86 کیلوگرم: علیرضا صابریان، برنده 2- امیدرضا سهیلی
92 کیلوگرم: سینا غلامی 4- محمدمبین عظیمی، برنده 7
97 کیلوگرم: علیرضا عبدالهی صفر- میثم عبدی، برنده 10
125 کیلوگرم: علی اکبر پور، برنده 6- امیرحسین شعاعی 2

جوانان البرز  2- فرم دمای اراک، برنده 8 (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: شهداد خسروی، برنده 8- سعید نورمحمدی صفر
61 کیلوگرم: علیرضا اصلانی 4- علیرضا محمدحسنی، برنده 11
65 کیلوگرم: محمد رسولی 5- اصغر قنبری، برنده 5
70 کیلوگرم: حسین محمدآقایی صفر- امید خدمتی، برنده 10 (ضربه فنی)
74 کیلوگرم: سعید رسولی خطیر، برنده 3 – سجاد چهاردولی 3
79 کیلوگرم: علیرضا رستمی 6- آرمین بابایی، برنده 6
86 کیلوگرم: علی رمضانی 4- حامد عاشق حسینی، برنده 7
92 کیلوگرم: عرفان ظهیری 2- محمدجواد پرنوری، برنده 10 (ضربه فنی)
97 کیلوگرم: علی جعفری صفر- امیررضا فتاحی، برنده 1
125 کیلوگرم: عباس لشکری 1- امیررضا امیری، 7

شهید صدرزاده 8 – فرم دمای اراک 2 (اسامی تیم صدرزاده در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: امیرحسین شامی، برنده 10- سعید نورمحمدی صفر
61 کیلوگرم: میرعلی باوفاسادات، برنده 15- علیرضا محمدحسنی 13
65 کیلوگرم: مرتضی درزی، برنده 4- یوسف جابری 1
70 کیلوگرم: رضا شیرازی 3- امید خدمتی، برنده 10
74 کیلوگرم: محمد امیری، برنده 7- سجاد چهاردولی 2
79 کیلوگرم: محسن عباسی، برنده 4 (ضربه فنی) – آرمین بابایی صفر
86 کیلوگرم: امیدرضا سهیلی، برنده 8- حامد عاشق حسینی صفر
92 کیلوگرم: محمدمبین عظیمی، برنده 17- محمدجواد پرنوری 6
97 کیلوگرم: میثم عبدی، برنده 3- امیررضا فتاحی 1
125 کیلوگرم: امیرحسین شعاعی 1- امیررضا امیری 5

دانشگاه آزاد اسلامی 8 – فرم دمای اراک 2 (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده 10- سعید نورمحمدی صفر
61 کیلوگرم: علیرضا احمدی 6- علیرضا محمدحسنی، برنده 8 (ضربه فنی)
65 کیلوگرم: حسن مرادقلی، برنده 4- اصغر قنبری صفر
70 کیلوگرم: محمد بخشی، برنده 10- یوسف جابری صفر
74 کیلوگرم: حامد رشیدی، برنده 10- سجاد چهاردولی
79 کیلوگرم: علی شکوری، برنده – آرمین بابایی (حاضر نشد)
86 کیلوگرم: علیرضا صابریان، برنده 4- حامد عاشق حسینی صفر
92 کیلوگرم: عرفان علی زاده صفر- محمدجواد پرنوری، برنده 2
97 کیلوگرم: امیر محمدی، برنده 12- امیررضا فتاحی 1
125 کیلوگرم: علی اکبرپور، برنده 5 (ضربه فنی) – مصطفی قائد رحمت 1

شهید صدرزاده 5- جوانان البرز، برنده 5  (امتیاز مثبت 21 به 18 به سود جوانان البرز) (اسامی تیم صدرزاد در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: امیرحسین شامی 3- شهداد خسروی، برنده 6
61 کیلوگرم: سید معین حسینی (مصدوم شد) 12- داریوش ولی زاده، برنده 14
65 کیلوگرم: حسین نظری صفر- امیرپارسا قدرتی، برنده 10
70 کیلوگرم: رضا شیرازی صفر- حسین محمدآقایی، برنده 11
74 کیلوگرم: وحید اسماعیل زاده، برنده 5- سعید رسولی خطیر صفر
79 کیلوگرم: محسن عباسی، برنده 10- علیرضا رستمی صفر
86 کیلوگرم: امیدرضا سهیلی، برنده 7- عارف رنجبری، 7
92 کیلوگرم: حامد گرامی، برنده 10- حسین قلی زاده صفر
97 کیلوگرم: جواد نظری، برنده 7- علی جعفری صفر
125 کیلوگرم: میثم عبدی صفر- امیررضا معصومی، برنده 10

دانشگاه آزاد اسلامی 9- جوانان البرز 1
57 کیلوگرم: رضا مومنی جوجاده، برنده 4- مهدی رحیمی صفر
61 کیلوگرم: مهدی شیرازی، برنده 9- داریوش ولی زاده صفر
65 کیلوگرم: علیرضا اشکیور، برنده 5 – امیرپارسا قدرتی 2
70 کیلوگرم: فرهاد نوری، برنده 10- میلاد احمدی صفر
74 کیلوگرم: سبحان یاری، برنده 5- سعید رسولی 4
79 کیلوگرم: علی شکوری، برنده 10- علیرضا رستمی صفر
86 کیلوگرم: علی صابریان، برنده 5- عارف رنجبری صفر
92 کیلوگرم: سینا غلامی، برنده 11- حسین قلی زاده 3
97 کیلوگرم: علیرضا عبدالهی، برنده 10- محمد صادقی صفر
125 کیلوگرم: امیر محمدی صفر- امیررضا معصومی، برنده 10

منبع ورزش3
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.