بیرانوند، عابدزاده و نیازمند؛  / آماده برای چهارمین کلین شیت آسیایی (عکس)

0 0

به گزارش “ورزش سه” تیم ملی فوتبال ایران عصر پنجشنبه از ساعت 15:30 باید در ورزشگاه صیدا به مصاف تیم ملی لبنان برود؛ شاگردان اسکوچیچ در حالی چهارمین مسابقه خود در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی را برگزار می‌کنند که سه پیروزی و یک تساوی حاصل کار دیدارهای قبلی بوده و هم‌چنین سه کلین‌شیت در کارنامه تیم ملی فوتبال ایران به ثبت رسیده است.

 

سه کلین‌شیتی که به نام علیرضا بیرانوند سنگربان شماره یک تیم ملی به ثبت رسیده، هر چند که بیرانوند در آخرین مسابقه تیم ملی مقابل کره جنوبی نتوانست به روند کلین‌شیت‌های خود ادامه بدهد و مغلوب سون هیونگ مین ستاره کره جنوبی شد.

 

 

 

 

حالا تقابل با لبنان، فرصت خوبی برای از سرگیری کلین‌شیت‌های تیم ملی است؛ به مانند اردوهای پیشین، علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده و پیام نیازمند به اردوی تیم ملی دعوت شده‎اند و هر سه دروازه‌بان در شرایط خوبی به سر می‌برند.

 

مشخص نیست برای مصاف پیش‌روی مقابل لبنان، اسکوچیچ در خط دروازه تغییر ایجاد می‌کند و از عابدزاده و یا نیازمند استفاده می‌کند یا همچنان علیرضا بیرانوند مهره مورد اعتماد او خواهد بود؛ هر کدام از آن‌ها درون دروازه قرار بگیرند، هدف مشخص است. رسیدن به چهارمین کلین‌شیت در راه صعود به جام جهانی 2022 قطر.

 

 

 

 

 

 

 

منبع ورزش3
از طريق اخبارهاب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.