اپ Good Lock سامسونگ بروز شد؛ باز کردن اپ با تپ روی قاب عقب و شخصی‌سازی دکمه پاور

0 5

سامسونگ به تازگی اپلیکیشن شخصی‌سازی Good Lock را برای اندروید 13 و One UI 5 بروز کرده است. در این نسخه می‌توانید با دو یا سه بار تپ کردن بر پشت دستگاه، اپ مدنظر خود را باز کنید یا کارهای مختلفی انجام دهید. افزون بر این، می‌توانید کارکردهای جدیدی را برای دکمه کنار بدنه تعریف کنید و چیدمان منوی تنظیمات را نیز تغییر دهید.

کاربران سامسونگ در چند وقت اخیر آپدیت‌های نرم‌افزاری جذابی دریافت کرده‌اند. در جدیدترین بروزرسانی، قابلیت جدیدی ایجاد شده است. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد با دو یا سه بار ضربه‌زدن بر پشت بدنه، کار خاصی را انجام دهند یا اپ خاصی را باز کنند. شخصی‌سازی این ویژگی از طریق ماژولی در Good Lock به نام RegiStar ممکن است.

نسخه جدید Good Lock سامسونگ چه قابلیت‌های دیگری دارد؟

کاربران با استفاده از این ماژول می‌توانند چیدمان منوی تنظیمات را تغییر دهند تا پراستفاده‌ترین گزینه‌ها در بالای بقیه گزینه‌ها مشاهده شوند. کاربران همچنین حالا می‌توانند دکمه پاور را شخصی‌سازی کنند. یعنی افزون بر امکان دسترسی به منوی پاور یا باز‌کردن دستیار صوتی شخصی، می‌توان به گزینه‌های صدا، نور فلش و صفحه Recent Apps دسترسی داشت یا اپ مورد نظر را باز کرد. البته امکانات دیگری هم وجود دارد که بررسی آن‌ها را به خود شما واگذار می‌کنیم.

اکنون می‌توانید به سه روش به اپ مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید: روی دستگاه ضربه بزنید، از دکمه پاور استفاده کنید یا مانند گذشته به داخل دستگاه رفته و آیکن آن را لمس نمایید. تنها نقطه ضعف این روش احتمالاً نوتیفیکیشنی است که در بخش نوتیفیکیشن سنتر ظاهر شده است و به‌صورت ثابت نشان می‌دهد که دستگاه آماده شناسایی ضربه به پشت بدنه است.

سامسونگ اپ Good Lock را به عنوان روشی برای شخصی‌سازی رابط کاربری دستگاه‌های خود معرفی کرد. کاربران می‌توانند ماژول‌هایی را به این نرم‌افزار اضافه کرده و اقدامات مورد نظر خود را انجام دهند.

منبع دیجیاتو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.