چگونه شارژ ایرانسل را به ایرانسل انتقال دهیم؟

0 0

زمان مطالعه: 3 دقیقهانتقال شارژ از سیم کارت ایرانسل تنها به «سیم کارت ایرانسل» امکان پذیر است و مشترک نمی تواند شارژی را به سایر اپراتورهای تلفن همراه مانند همراه اول، رایتل و … واریز کند. کلیه مشترکین دائمی سیم کارت ایرانسل و مشترکین کارت اعتباری می توانند از روش های اعلام شده استفاده کنند. انتقال شارژ با استفاده از سرویس خط به خط ایرانسل می توانید سقف اعتبار شارژ دوست خود را شارژ کنید یا بخشی از قبض خط دائمی را پرداخت کنید. همچنین می توناید کد لغو شارژ اضطراری ایرانسل را بخوانید.

چگونه شارژ ایرانسل انتقال دهیم
۱- از طریق اپلیکیشن ایرانسل من :
برنامه ایرانسل من را دانلود و نصب کنید. در پایین صفحه اصلی این برنامه و از طریق گزینه «آپلود برای دیگران» خط به خط وارد سرویس شوید. سپس شماره تلفن همراه هدف و مبلغ مورد نظر را وارد کنید.
۲- از طریق کد دستوری :
در صورتی که برای اولین بار قصد انتقال اعتبار را دارید، ابتدا باید کد 4 رقمی انتقال اعتبار را با شماره گیری *1*142* یا *1*3*1*555 از خط ایرانسل خود وارد کنید. از این پس می توانید با تماس با یکی از این کدها و وارد کردن شماره گیرنده وام، مبلغ مورد نظر و کد 4 رقمی تعیین شده، وام خود را ارسال کنید.
۳- از طریق پیامک
در پیامک به ترتیب «شماره تلفن گیرنده کارت اعتباری»، «مبلغ اعتبار مورد نظر (بر حسب ریال)» و «شماره 4 رقمی کد انتقال» بدون افزودن فاصله یا حروف و تا زمانی که با علامت از هم جدا شده باشند. : ارسال به شماره 1112 .
از چپ به راست:
کد انتقال اعتبار 4 رقمی: مبلغ اعتبار مورد نظر به ریال: شماره تلفن گیرنده اعتبار
هم چنین می توانید در این مقاله چطور بفهمیم چقدر شارژ ایرانسل داریم؟
نکات مهم برای انتقال شارژ ایرانسل به ایرانسل
توجه داشته باشید که با هر بار انتقال کارمزد، مبلغ 50 تومان از حساب شما (فرستنده) کسر می شود.
مشترکین عادی می توانند تا 5000 اعتبار در ماه از دوره صورتحساب خود انتقال دهند.
در صورت عدم پرداخت صورتحساب در مدت مقرر مشترکین عادی، سرویس خط به خط برای آنها غیرفعال می شود.
با شماره گیری کد 2*142 و وارد کردن کد ملی و شماره شناسه می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.
اگر 20 بار دستور را با رمز عبور اشتباه ارسال کنید، این سرویس برای شما مسدود می شود. برای فعال سازی مجدد آن می توانید با شماره گیری 700 از خطوط ایرانسل و 0937700000 از خطوط دیگر با مرکز تماس ایرانسل تماس بگیرید.
با خدمات آنلاین، نمی توانید پرداخت های شگفت انگیزی را انتقال دهید.
اگر از شماره شما برای صدور صورت‌حساب یا پرداخت سیم‌کارت شخص دیگری سوءاستفاده شده است، می‌خواهید فهرستی از شماره‌هایی را دریافت کنید که برای شما صورت‌حساب یا پرداخت کرده‌اند، یا مبلغی را به آن ارسال کرده‌اند. و یا پس از پرداخت مالیات باید با مراجع قضایی اقدام و پس از دریافت نامه توسط یکی از اشخاص حقوقی پیگیری لازم را انجام داد.
همچنین می توانید چگونه بفهمیم چقدر حجم اینترنت ایرانسل داریم
سخن آخر
روش های مختلفی برای انتقال شارژ ایرانسل وجود دارد. شارژ خط از خط ایرانسل با کد دستوری *1*142* یا *1*555*3 قابل انتقال است. یکی دیگر از راه های انتقال شارژ ایرانسل استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من است. به طور کلی سقف انتقال شارژ ایرانسل برای مشتریان دائمی 5000 تومان در ماه است. در صورت تمایل به انتقال بیشتر شارژ ایرانسل می بایست از سرویس «شارژ دیگران» اپلیکیشن ایرانسل من استفاده کنید که در این صورت می توان مبلغ مورد نیاز را مستقیماً از کارت بانکی خود پرداخت کرد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

منبع مدیاتی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.